Forza Horizon 4 alınır mı?

berkyy21

Hectopat
Daha fazla  
Aslında herkesin aklında olan cevabı biliyorum. Alınır diyecek herkes. Fakat ben şu an bu forumda da satanların bulunduğu bir sistemin içindeyim. 25 TL verdim ve ortak Game Pass aldım. Yani zaten Forza'm var. Fakat insanın kendi hesabın da olması gibi değil tabii... Bu nedenle Steam'de 46 TL olmuşken alayım mı diye düşünüyorum. Ayrıca bilgisayarım APU. Oyunda çokça drop yemiştim, acaba alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB RAM varsa drop yemezsiniz. Ben oyunu ilk aldığımda çok hevesliydim, şimdi masaüstündeki logosuna bile bakmıyorum.

Aslında herkesin aklında olan cevabı biliyorum. Alınır diyecek herkes. Fakat ben şu an bu forumda da satanların bulunduğu bir sistemin içindeyim. 25 TL verdim ve ortak Game Pass aldım. Yani zaten Forza'm var. Fakat insanın kendi hesabın da olması gibi değil tabii... Bu nedenle Steam'de 46 TL olmuşken alayım mı diye düşünüyorum. Ayrıca bilgisayarım APU. Oyunda çokça drop yemiştim, acaba alınır mı?
25 TL ile ortak Game Pass nasıl oluyor? Game Pass zaten aylık 30 TL. Yerinizde olsam almam. Aylık 30 lira afedersiniz bir sigara parası, 1 günde harcanan para. Xbox Game Pass alın aylık 30 TL'ye keyfinize bakın. Zaten Forza Horizon 5'de gelecek çıktığı gibi.

Bana kalırsa Xbox Game Pass almak daha mantıklı yıl sonunda Forza Horizon 5'de gelecek zaten Game Pass'e. Hâlihazırda Game Pass'iniz de varmış zaten Forza horzion 5 çıkana kadar Game Pass üzerinden oynayabilirsiniz.

25 TL ile ortak Game Pass nasıl oluyor? Game Pass zaten aylık 30 TL. Yerinizde olsam almam. Aylık 30 lira afedersiniz bir sigara parası, 1 günde harcanan para. Xbox Game Pass alın aylık 30 TL'ye keyfinize bakın. Zaten Forza Horizon 5'de gelecek çıktığı gibi.

Ben bir site üzerinden aldım ve 4 aydır kullanıyorum. Zaten adamlar her ay 10 kişiye (en az) 25 TL'den satsalar 1 tanesini Game Pass'a ödeseler kârdalar. Ben aldım kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok.

O zaman hayır, alınmaz. Başka oyunlar alırsınız o paraya.
Ben oyunu ilk aldığımda çok hevesliydim, şimdi masaüstündeki logosuna bile bakmıyorum.
Ben de şu an o durumdayım.

Geri
Yukarı