Forza Horizon 4 alınır mı?

ucsumut

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bir önceki indirim döneminde Forza Horizon 4 aldım Steam üzerinden 45 TL'ye ancak siyah ekran hatası yüzünden oynayamadım. 30 liraya düştüğünü görünce bir daha alıp denemek istedim ancak yorumlarında Online sunucuların kapatıldığı yazıyor bu doğru mu? Kapatılsa dahi parasına değer mi alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer çok fazla para sıkıntısı çekmiyors iseniz alın. Çünkü oyunun kalitesi, her ne kadar hatalar mevcut olsa da bu oyun bu şartlarda(Türkiye ekonomisinde) böyle bir fiyata almak gerçekten büyük bir şans. Ben her gün istek listemdeki oyunların fiyatı artı artacak veya indirimli fiyatı artacak diye korktuğumdan dolayı genellikle o an para derdim yoksa alıyorum. Uzun lafı kısası alın hocam bulunsun bir kuytu köşede.

Merhabalar, bir önceki indirim döneminde Forza Horizon 4 aldım Steam üzerinden 45 TL'ye ancak siyah ekran hatası yüzünden oynayamadım. 30 liraya düştüğünü görünce bir daha alıp denemek istedim ancak yorumlarında Online sunucuların kapatıldığı yazıyor bu doğru mu? Kapatılsa dahi parasına değer mi alınır mı?
Hayır, sunucular kapanmadı ayrıca FH 5 ve FH 4'ü de oynamış birisi olarak FH4'ü tavsiye ediyorum kesinlikle. FH 5 çok yavaş geldi eski oyuna göre, pek tatmin etmedi beni ben de geri döndüm eski oyuna.

Geri
Yukarı