Forza Horizon 4 AMG E63S neden çok pahalı?

doblocueniste

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Forza'da amg E63s neden bulunmuyor ve çok pahalı? Müzayeden alayım dedim, 20 milyona satıyorlar. Şu ana dek gördüğüm en pahalı araç fiyatı hepsi de anlaşmış gibi 20 milyona satıyor. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı modeller araba satılan yerde bulunmuyor ve uzun süre boyunca etkinlikler tarafından verilmiyor. Hâl böyle olunca oyunda çok az bulunuyor ve değeri artıyor. Bu durumda birçok araba var.

Herkes anlaşmış gibi değil de taban fiyat sınırına takıldığı için en ucuz 20 milyona koyuluyor, oyun izin vermiyor daha ucuz koymaya.

Nadir araçlardan birisi. 20 Milyon vermek çok geliyorsa bu tip araçlara, Müzayede'de max 2 milyon paraya ayarla sürekli yenile (gir,çık) Tabi biraz sabır şansında varsa 20Milyonluk aracı bazen 500bin bazen 1milyona alabiliyorsun.

Hem sınıfının güçlülerinden, hemde brabus kitiyle falan güzel fotoğraf veren bi araç. Bir de arkadaşların dediği gibi oyun içi satışı yok. Etkinlikler veya wheelspin edinebilmek için tek şans.

Müzayede de keskin nişancılık yapmak gerekiyor. Biraz sabır istiyor ama zaferle ayrılman mümkün. Haftalık etkinliklerden birinden aldığımı unutup aynı şekilde 1.7m ile düşürmüştüm. 16m’a sattım daha sonra :) sırf o şekilde para toplayanlar var.

5 de umarım bu kadar hantal olmaz müzayede evi. Ekranların geçişini bekleyene kadar 10 teklif yiyor araç. Yada alınıp gidiyor.

Hem sınıfının güçlülerinden, hemde brabus kitiyle falan güzel fotoğraf veren bi araç. Bir de arkadaşların dediği gibi oyun içi satışı yok. Etkinlikler veya wheelspin edinebilmek için tek şans.

Müzayede de keskin nişancılık yapmak gerekiyor. Biraz sabır istiyor ama zaferle ayrılman mümkün. Haftalık etkinliklerden birinden aldığımı unutup aynı şekilde 1.7m ile düşürmüştüm. 16m’a sattım daha sonra :) sırf o şekilde para toplayanlar var.

5 de umarım bu kadar hantal olmaz müzayede evi. Ekranların geçişini bekleyene kadar 10 teklif yiyor araç. Yada alınıp gidiyor.
3 kişi sıkı takip ederse 1 kişi teklif veremiyor bile müzayedede. Ben de müzayedenin elden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bu arada bir arabayı birkaç kere müzayedeye koyup satamadığımızda aracın direkt satın alma ücreti düşüyor, bu tekrar zamanla artıyor mu yoksa hep öyle mi kalıyor? Ve bazı arabaların değeri 3m diyelim adamın teki çıkıp 20m'ye koyabilmiş. Bu nasıl oluyor biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı