Forza Horizon 4 aniden kilitleniyor

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
2
Yer
Nürburgring
RAM
Crucial Ballistix 2x8 16GB 3200Mhz CL16
Ekran kartı
Palit RTX 3060 DUAL OC 12GB
Anakart
MSI B550M-A PRO DDR4
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600X
İyi sosyaller. Forza Horizon 4 oynadığım zaman oyunum ansızın kilitleniyor ve bir daha düzelmiyor. Neden böyle bir sorunla karşılaştığım hakkında bir fikrim yok. Bu sorunu yaşamam ardından oyunu da kapatamıyorum. Görev Yöneticisi'nden kapatmam gerekiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller. Forza Horizon 4 oynadığım zaman oyunum ansızın kilitleniyor ve bir daha düzelmiyor. Neden böyle bir sorunla karşılaştığım hakkında bir fikrim yok. Bu sorunu yaşamam ardından oyunu da kapatamıyorum. Görev Yöneticisi'nden kapatmam gerekiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?

Ekran kartı sürücünüzü 517.48'e döndürün. Advanced Driver Search official NVIDIA drivers
Dosya doğrulamayla boşuna vakit kaybetmeyin. Bu sorun genel olarak 522.25 sürümünden güncel olan sürücülerde kaynaklanıyor. Eğer durum dediğim gibiyse mevcut ekran kartı sürücüsünü kaldırıp 522.25 sürümüne dönmeniz gerek.
Nvidia'nın en güncel WHQL sürümü olan 528.49'u kullanıyordum. Şimdi 522.25 sürümüne döneceğim o zaman. Eski sürücümü DDU ile silmeme gerek var mı? Yoksa direk yüklemeli miyim?

Geri
Yukarı