Forza Horizon 4 Araba Dengesizliği

Cemalimsi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar. Benim araçlarımla ilgili bir sorunum var. Arkadaşımın 200K Cr'ye aldığı Lamborghini Aventador benim 2.4mlik Bugatti chiron 2018 modeli geçebiliyor. Her türlü yerde geçiyor. Hızlanma olsun Max Speed olsun. Bu işi anlamadım. Bende bir sorun mu var? Arkadaşım vitesi manuel de kullanıyormuş bir fark yaratır mı?

Merhaba arkadaşlar. Benim araçlarımla ilgili bir sorunum var. Arkadaşımın 200K Cr'ye aldığı Lamborghini Aventador benim 2.4mlik Bugatti chiron 2018 modeli geçebiliyor. Her türlü yerde geçiyor. Hızlanma olsun Max Speed olsun. Bu işi anlamadım. Bende bir sorun mu var? Arkadaşım vitesi manuel de kullanıyormuş bir fark yaratır mı?

Saçma. Ben de de öyle.

Motoru değiştirmiştir yani swap yapmıştır. Hepsini tokatlamak istiyorsan Ferrari 599E XXX satın alabilirsin. Araç saçma bir şekilde 520 top speed'e sahip.

Modifiye yapmıştır. Gidip ne kadar modifiye varsa VW Golf'e de yaparsan o da senin arabanı geçer.

Hocam benim bugattim de Max modifiyeye sahip. Amma çok geçiyor.

Motoru değiştirmiştir yani swap yapmıştır. Hepsini tokatlamak istiyorsan Ferrari 599E XXX satın alabilirsin. Araç saçma bir şekilde 520 top Speed'e sahip.

Hocam ona baktım. Hiçbir yerde yok. Çıktığında damin 10M oluyor. O da benim için bir tık pahalı. Her şeyi satıp alabilirim. Değer mi sizce?

Hocam ona baktım. Hiçbir yerde yok. Çıktığında damin 10M oluyor. O da benim için bir tık pahalı. Her şeyi satıp alabilirim. Değer mi sizce?
Motorunu da değiştirmiştir falan olabiliyor öyle. Bide arkadaşınızı drag yarışında tokatlamak istiyorsanız Shelby Monaco alıp iyi bir drag setupu yüklerseniz arkadaşınız 599XX alsa bile sizi drag yarışında geçemez 🙂

Ben size şöyle bir tavsiyede bulunabilirim: Oyunda en hızlı arabaya sahip olmak veya herkese geçmek çok önemli değil, önemli olan hangi arabayı kullanırken daha çok keyif aldığınız. Bana kalırsa en çok keyif aldığınız arabayı yükleyin ve onu kullanın. Mesela ben keyif aldığımdan dolayı BMW M4 CS (egzoz partırtıları çok iyi) ve Mercedes E63 AMG kullanıyorum. Para konusunda ise sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum her hafta perşembe akşamı haftalık görevler yenileniyor. O görevleri yaparak araçlara sahip olup satarak kolayca para kazanabilirsiniz.

Ben size şöyle bir tavsiyede bulunabilirim: Oyunda en hızlı arabaya sahip olmak veya herkese geçmek çok önemli değil, önemli olan hangi arabayı kullanırken daha çok keyif aldığınız. Bana kalırsa en çok keyif aldığınız arabayı yükleyin ve onu kullanın. Mesela ben keyif aldığımdan dolayı BMW M4 CS (egzoz partırtıları çok iyi) ve Mercedes E63 AMG kullanıyorum. Para konusunda ise sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum her hafta perşembe akşamı haftalık görevler yenileniyor. O görevleri yaparak araçlara sahip olup satarak kolayca para kazanabilirsiniz.

Hocam hiç görev yapmıyorum neredeyse. Para konusunda pek sıkıntı yok. Bir tane arabayla araba uzmanlığı puanı alıyorum. Sonra porshe GTS 3.3 var. Her arabaya 20 puan gidiyor. Her arabadan 150K kar elde ediyorum. Ya normal de razor arabası yaptım. BMW M3 onla çok ama çok zevk alıyorum. Lakin hani şöyle yarışlarda onları geçmek istiyorum ama hangi arabayı alırsam alayım geçemedim. 7 tane X araba denedim. Hiçbiri geçmiyor 200Klık arabayı.

Merhaba Arkadaşlar. Benim araçlarımla ilgili bir sorunum var. Arkadaşımın 200K Cr'ye aldığı Lamborghini Aventador benim 2.4mlik Bugatti chiron 2018 modeli geçebiliyor. Her türlü yerde geçiyor. Hızlanma olsun Max Speed olsun. Bu işi anlamadım. Bende bir sorun mu var? Arkadaşım vitesi manuel de kullanıyormuş bir fark yaratır mı?
Fark yaratır, manuel vitese alışmanızı tavsiye ederim. Oyunda bazı araçlar, bazı kullanıcılar tarafından iyi modifiye edildiği için ''OP'' olabiliyor. Örnek vereyim müzayede 3m-4m oyun parasına aldığınız Ferrari Portofino yu, oyunun normal araç mağzasından 500k ya(oyuncular100k ya müzayedeye koyuyor) aldığınız Ford gt geçiyor. Tamamen modifiye ile alakalı. Arkadaşınızı geçmek için size araç tavsiyesinde bulunayım. TVR Caberra Speed veya Toyota Supra alın(çok ucuzlar) rahatlıkla geçeceksiniz. Daha fazla püf nokta, araç nasıl alınır, para nasıl yapılır merak ediyorsanız mesaj bırakın yardımcı olayım
Ek olarak bir şey daha söyleyeyim. Youtube a dan ''ISCUKATDRIVING'' arkadaşımıza bakabilirsiniz. Forza 4 için yarışlarda hangi araçlar güçlü size güzel ipuçları verecek. Mesaj atarsanız oyun içerisinden yardımcı olurum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı