Forza Horizon 4 araba kaplamalarında görsel hata

İşletim sistemi
Windows 10

gkhnarik0

Hectopat
Merhaba Forza Horizon 4'te birkaç arabada böyle kaplama hatası oluyor, 3, 4 arabada gördüm ve gördüklerimin hepsi aynı fotoğraftaki gibi oluyor. Neden acaba?

resim_2021-11-27_175847.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarını doğruladınız mı? Grafik ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmak sorunu çözebilir.

Oyunu Steam'den aldım daha yeni dosya doğrulamaya başladım bir de öyle deneyeceğim.
5 çıkınca buglar düzeltilmemeye baslandı o yüzden bunlar yasanıyor yakında yolda giderken mars a gidebilirsin
Hennessey Venom GT de de yaşıyorum bu kaplama sorunun ve araba hızı aşırı yavaş kalıyor sadece görüntü olsa iyi

Oyunu Steam'den aldım daha yeni dosya doğrulamaya başladım bir de öyle deneyeceğim.

Hennessey Venom GT de de yaşıyorum bu kaplama sorunun ve araba hızı aşırı yavaş kalıyor sadece görüntü olsa iyi
Demeye çalıstığım su örneğin: arabanın teker kaplaması bozuldu hemen yapıyorlardı ama simdi 5 te öyle bir hata olduğu zaman 5 e düzenleme yapıyorlar

Bu kaplama yüklenmemesi problemi değil, oyunda oluşan bugdan dolayı böyle oluyor. ''Forza Horizon 4 null car glitch'' diye aratırsan, bulursun.

Geri
Yukarı