Forza Horizon 4 Araba Tavsiyesi

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bir kaç haftadır Forza oynuyorum, bayağı sevdim. Nissan Skyline kullanıyordum fakat param biriktikçe daha iyi bir araç almak istedim. 20'ye yakın araba satın aldım fakat hiç biri Skyline gibi değil. İlk vitesi geç atıp sağa sola kayıyor, el freni çekince metrelerce sürükleniyor arabalar. BMW i8 aldım o da fena değil ama geç hızlanıyor öyle bir sıkıntısı var. Skyline gibi sağa sola kaymayan, el freni çekince sürüklenmeyen, hızlı arabalar önerirseniz çok sevinirim.

Sanırım full grip bir araç arıyorsun. Oyuna başlayalı 2 gün oldu ama, NSX-R GT, Honda Type-r AWD Offroad modeli ve Bentley Continental GT FE modellerine bir bak derim. Saydıklarımla Ranked yarışlara gireceğim. Özellike Type-r bayağı iyi gidiyor.
Bu arada her araç için oyuncular tarafından yapılmış özel setuplar var, onların içinden full grip bir setup alabilirsin. Aynı şekilde full drift setupı da alabilirsin.

Merhabalar, bir kaç haftadır Forza oynuyorum, bayağı sevdim. Nissan Skyline kullanıyordum fakat param biriktikçe daha iyi bir araç almak istedim. 20'ye yakın araba satın aldım fakat hiç biri Skyline gibi değil. İlk vitesi geç atıp sağa sola kayıyor, el freni çekince metrelerce sürükleniyor arabalar. BMW i8 aldım o da fena değil ama geç hızlanıyor öyle bir sıkıntısı var. Skyline gibi sağa sola kaymayan, el freni çekince sürüklenmeyen, hızlı arabalar önerirseniz çok sevinirim.
Toyota Supra olabilir ama modelini beğendiğin bir araç var ise modifiye ederek onu kullanım amacına uygun düzenleyebilirsin. Kaymasın yada drag tarzı şeyler yapacağım diyorsan 4 çeker yapabilirsin. Drift yapacağım dersen otomatik vites değişimini kapatıp arkadan itiş ile bunu gerçekleştirerbilirsin. Tabiki tek etken itiş yada çekiş kısmı değil. Buna özel lastikler , lastik basınçları ve hatta eğer lastik aşınması açık ise lastiği biraz aşındırman gerekebilir. Ben ford mustang kullanıyorum. Hatta videoyu aşağıya bırakıyorum beğenirsen yaptığım modifikasyon ayarlarını senin ile paylaşabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Audi R8 V10

Buick GSX, BMW M3 '05, Ford Mustang RTR #25 ve RTR #88 isimli araçları drift için önerebilirim. Yol tutuşu için Koenigsegg CCGT, KTM X-BOX GT4, Pagani Zonda Cinque isimli araçları önerebilirim.

Eğer konu hala yaşıyorsa McLaren Senna öneririm. Yol tutuşu (benim açımdan) çok iyi. Bir de güzel bir modifiye yaparsanız mükemmel bir araba olabilir.

Geri
Yukarı