Forza Horizon 4 arkadaşım konvoya katıldığında oyun kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

kayipbalik.22

Decapat
Forza Horizon 4 oynarken Single Player veya Online oynarken kapanma olmuyor, fakat arkadaşım konvoyuma katıldıktan 2 saniye sonra oyun kapanıyor. Arkadaşım Xbox Game Pass'ten giriyor, ben Steam'den giriyorum. Arkadaşımda kapanmıyor, bende kapanıyor.

Sistem özelliklerim:
-GTX 1050 Ti.
-Ryzen 5 2600.
-8 GB RAM Gammix D10.
-MSI B450 PRO-cdh-Plus
-Seagate DM1000DM010 HDD.
-Lexar NS100 SSD.
-Frisby 650W.

Tam aynı konuyu açacaktım denk geldim konuyu takipteyim bu internette yer alan bütün çözümleri denedim (NAT, başka oturumdan bağlanma, Steam arayüzü kapatma, silip tekrar yükleme oyun dosyalarını doğrulama vb.)

Ben microsoft store üzerinden oynuyorum oyunu. Bende de oyun içerisinde oynarken belli bir süre sonra kendi kendine kapanıyor hata vermeden. Bu durumu arkadaşlarımda yaşıyor aynı zamanda. Genel bir problem gibi bence.

Ben Microsoft Store üzerinden oynuyorum oyunu. Bende de oyun içerisinde oynarken belli bir süre sonra kendi kendine kapanıyor hata vermeden. Bu durumu arkadaşlarımda yaşıyor aynı zamanda. Genel bir problem gibi bence.

Siyah gri gibi ekran gelip hata vermeden atıyorsa Forza fix indir sorun kalmaz ama masaüstüne dönemezsin oyunu alta alamazsın kapatman gerekir.

Forza fixde şu an bir işe yaramıyor, güncel Windows sürümden kaynaklı sanırım birkaç yabancı forumda okudum.

Bir arkadaşım ve ben 1909 diğer 2 arkadaşım da 20H da oynuyor ben Game Pass ile oynuyorum onlar steam bende bir problem yok ancak onlar lobiye biri katılınca ya da katıldıktan 5-10 dakika sonra sürekli düşüyor. Bu nasıl bir problem anlayamadık kaç gündür araştırıyoruz

Bir arkadaşım ve ben 1909 diğer 2 arkadaşım da 20H da oynuyor ben Game Pass ile oynuyorum onlar steam bende bir problem yok ancak onlar lobiye biri katılınca ya da katıldıktan 5-10 dakika sonra sürekli düşüyor. Bu nasıl bir problem anlayamadık kaç gündür araştırıyoruz
1909 sürümünde forza fix ile oynanabiliyor ama 20H2 sürümünde forza fix şuan için işe yaramıyor. Bende uzun bir süre araştırdım ama şuan için net bir çözüm hala yok gibi. Güncelleme gelmesini beklicez gibi.

Forza'da kapanma sorunum hala devam ediyor, herhangi bir çözüm de bulamadım. Bir de üstüne yetmez gibi önceden sıkıntısız oynayabildiğim Tom Clancy's Rainbow Six: Siege artık daha açılırken hata vermeden kapanıyor. Diğer oyunlarda bir sıkıntı yok.

Geri
Yukarı