Forza Horizon 4 aynı özellikteki arabalarda yüksek fiyat farkı

Keremmxo78

Hectopat
Merhabalar dün FH4 aldım. Her neyse biraz oynadım etkinliklerden 170k cr kazandım ve bu parayla bir araba aldım.

Arabanın özellikleri:

Hız - 7.4
Yol tutuşu - 7.6
Hızlanma - 9.6
Kalkış - 10.
Frenleme - 8.3

Şimdi 500k cr param var. Marketten araba bakıyordum fakat bu miktardaki arabaların özellikleri benim 170k Cr'ye aldığım arabanın özellikleri ile aynı hatta çoğunluğu ondan bile kötü. Benim asıl sorum arada 300k gibi bir miktar olmasına rağmen arabalar neden kötü? Yani markette alacak araba yok. Siz bu fiyata ne önerirsiniz?

Sana önerim biraz daha para kasıp adam gibi arabalar alman. En saçma arabalar 20 milyon olabiliyor. Özelliğe göre fiyat artmıyor. Forza'da değişik bir piyasa var.

Sana önerim biraz daha para kasıp adam gibi arabalar alman. En saçma arabalar 20 milyon olabiliyor. Özelliğe göre fiyat artmıyor. Forza'da değişik bir piyasa var.
Bu arada ben bu arabalara ESC basıp MArkete girdim ve ordan baktım. Galiba başka arabalar da varmış. Müzayede bölümü galiba ismi. O kısıma nerden erişebilirim? ı

Geri
Yukarı