Forza Horizon 4 "Bellek şu olamaz: Written" hatası

İşletim sistemi
Windows XP

jurisz

Picopat
Yaklaşık bir gün önce büyük bir hevesle aldığım oyundur kendisi ama beni hayal kırıklığına uğrattı. 4 saat boyunca hatayı çözmeyi denedim ama nafile. Ne yaptıysam olmadı. Bu hatanın çözümünü bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Aşağıya hatayı koyuyorum.

Screenshot_13.png

Memtest86'dan anlamıyorum :( başka bir çözüm yolu yok mu?
Tam arkasındaki Xbox kolu çıkınca droplar girip kendiliğinden donuyor sonra bu hata geliyor gelmese bile kendiliğinden direk masaüstüne atıyor.

Hocam Memtest86 nasıl yapılır yazın internete orada var çözümleri ayrıca Process Monitor raporu nasıl yapılır ona da bakın @Enes3078

Sanal bellek açık mı? Ya da siz mi ayarladınız bellek miktarını?

Hayır hiç ayarlamadım fakat birkaç yerde bir çözüm yazıyordu oradan ayarlamaya çalıştım fakat olmadı gibi ama yine de oyundan atıyordu.
Hocam Memtest86 nasıl yapılır yazın internete orada var çözümleri ayrıca Process Monitor raporu nasıl yapılır ona da bakın @Enes3078

Hiçbir şey olmuyor ya benden kaynaklı değil diye düşünüyorum acilen Steam'ın bu hatayı duzeltmesi lazım.

Son düzenleme:
Yaklaşık bir gün önce büyük bir hevesle aldığım oyundur kendisi ama beni hayal kırıklığına uğrattı. 4 saat boyunca hatayı çözmeyi denedim ama nafile. Ne yaptıysam olmadı. Bu hatanın çözümünü bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Aşağıya hatayı koyuyorum.

Eki Görüntüle 955791

Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum. Çözdüysen bana da söyleyebilir misin?

Hayır hiç ayarlamadım fakat birkaç yerde bir çözüm yazıyordu oradan ayarlamaya çalıştım fakat olmadı gibi ama yine de oyundan atıyordu.

Hiçbir şey olmuyor ya benden kaynaklı değil diye düşünüyorum acilen Steam'ın bu hatayı duzeltmesi lazım.

Bir arkadaşım oyunu aldı ve şu an sorunsuz oynuyor Steam'le alakası yok olayın bence. Arkadaşların dediği gibi Memtest86 yapmanızı tavsiye ediyorum.(Konuyu ana sayfamda gördüm ve yazdım tarihe hiç bakmamıştım kusura bakmayın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı