Forza Horizon 4 "Bellek şu olamaz: Written" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

XeYn01

Centipat
Yer
Yıllardır Açılmayan Bir Çekmece
Daha fazla  
Merhabalar ben Forza Horizon 4'ü 2 gün önce satın aldım ve yaklaşık 2 saat önce indirdim açtımdığımda oyun normal bir şekilde açılıyor ama benchmark yaptığımda ya da oyunu normal bir şekilde açtığımda bu hatayı alıyorum oyun orijinal Steam'den aldım RAM'lerimde yaklaşık 3 ay önce alınındı umarım sorunu çözebiliriz.
image_2021_05_27T10_07_45_532Z.png

Merhabalar ben Forza Horizon 4'ü 2 gün önce satın aldım ve yaklaşık 2 saat önce indirdim açtımdığımda oyun normal bir şekilde açılıyor ama benchmark yaptığımda ya da oyunu normal bir şekilde açtığımda bu hatayı alıyorum oyun orijinal Steam'den aldım RAM'lerimde yaklaşık 3 ay önce alınındı umarım sorunu çözebiliriz.
image_2021_05_27T10_07_45_532Z.png

Arkadaşlar farklı bir RAM taktım bu sefer de hata vermeden kapandı oyun.

Son düzenleme:
Şu hatayı o kadar aldım ki format attım formattan sonra yine gördüm Ramlerimi değiştirmedim. Ben Ram'lerimin frekans ayarları ile oynamıştım Bios'dan Default ayarlarına geri çekince Sorunum giderildi. Hatayı daha görmedim. Eğer Mhz Frekans ayarları ile bir oynamanız varsa geri çekip öyle deneyin.
Forza Horizon'da problemler halen devam ediyor sanırım durup dururken oyundan atma sıkıntısı bende de mevcut.
Arkadaşlar şu an bu hatayı almıyorum ama oyun açılıyor oyunun ilk yarışında tam arabayı sürmeye başlıyorum oyun donuyor ses gidip geliyor ve hiçbir hata vermeden oyundan atıyor çözümü var mı?

Şu an o hatayı almıyorum ama oyunu açıyorum ilk yarışta hata vermeden kapanıyor oyun.

Şu hatayı o kadar aldım ki format attım formattan sonra yine gördüm RAM'lerimi değiştirmedim. Ben RAM'lerimin frekans ayarları ile oynamıştım BIOS'dan default ayarlarına geri çekince sorunum giderildi. Hatayı daha görmedim. Eğer MHz frekans ayarları ile bir oynamanız varsa geri çekip öyle deneyin.
Forza Horizon'da problemler halen devam ediyor sanırım durup dururken oyundan atma sıkıntısı bende de mevcut.

Şu an o hatayı almıyorum ama oyunu açıyorum ilk yarışta hata vermeden kapanıyor oyun.
Sürekli oyuna tekrar tekrar girdiğin zamanlarda mı atıyor yani oyunu oynatmıyor derecesinde mi yoksa Arada bir tek tük mü? Bende tek tük atıyor böyle buga girer gibi donuyor masaüstüne dönüyor. Forza Motorsports a ticket atıp problemini yazmanı varsa görüntü ile birlikte ticket göndermeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı