Forza Horizon 4 çalışmayı durdurdu

İşletim sistemi
Windows 10

SharpeX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 - 7700X - ASUS DUAL RTX 4070 - HYPERX FURY 16x2 6000MHZ RAM - Kingston 1TB 7000/5000MB/S M.2 SSD
Dün Forza Horizon 4 aldım, yeni indirdim. İbreden sonra Microsoft yazısına geliyor, sonra siyah ekran oluyor, ForzaHorizon4.exe çalışmayı durdurdu yazıyor. Programı kapatmak zorunda kalıyorum, bu genel bir hata mı?

1615438499897.png

Dostum bana da aynı hatayı veriyor galiba sistemimiz yetersiz senin sistemin tamamen destekliyor mu ?
Windows Update aracılığıyla 20H2 sürümüne geçiş yapın ve Avast'ı kaldırın. Rapora tam düşmemiş sorun. bu dediğim işlemler sonrası yine sorun alırsanız yeni rapor paylaşabilirsiniz.

Son olarak klavyenize atadığınız bir tuş var ise sıfırlayın.
Bende de aynı hatayı veriyor oyuna giriyor ama oyunu başlat diyorum hata karşıma çıkıyor , güncelleme yapmayan herkes mı hata alıyor ?

GEFORCE GTX 1050 4GB i7-7700HQ 16GB RAM Destekliyor Diye Biliyorum Bakmıştım hatta

GeForce GTX 1050 4 GB i7-7700HQ 16 GB RAM destekliyor diye biliyorum bakmıştım hatta.

Cok rahat kaldırır bende de aynı sorun var Win güncel her şey uyumlu eksik dosya yok. Bir videonun altına yorum yapmıslar YouTube da Win 1903 sürümüne geçin demişler ama ben format yapmadan çözmek için uğraşıyorum.

Windows Update aracılığıyla 20H2 sürümüne geçiş yapın ve Avast'ı kaldırın. Rapora tam düşmemiş sorun. bu dediğim işlemler sonrası yine sorun alırsanız yeni rapor paylaşabilirsiniz.

Son olarak klavyenize atadığınız bir tuş var ise sıfırlayın.
Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
bana da yardımcı olur musunuz lütfen ?

Rapor paylaşın hocam.
bu da benim raporum lütfen yardımcı olun

Son düzenleme:
Oyunu İade Ettim Formatla Uğraşamicam Güncellemede buga girmiş onu düzeltmeye çalışıyorum :(

Merhaba dün oyunu steam üzerinden satın aldım ve kurulumunu gerçekleştirdim oyun açıldı ilk intro kısmını filan oynadım sonra benden araban seçmemi istedi focus u seçtim daha sonra benden ilk yarışa gitmemi istedi gittim entere bastım yarışı yükleme ekranın da ForzaHorizon4.exe çalışmayı durdu hatası verdi ne yaptıysam olmadı. Çözümü nedir?

Process Monitor : Logfile.rar

Geri
Yukarı