Forza Horizon 4 Car Pass DLC ile gelir mi?

AtayS

Femtopat
Daha fazla  
Günaydın. Forza Horizon 4 Steam sürümü cidden iyi fiyata geldi. Fakat şu anda Deluxe Edition'u alacak bütçem yok. Deluxe Edition'un tek farkı ise içinde Car Pass olması ve Car Pass'in arabaları gerçekten güzel arabalar. Sizce Car Pass ilerleyen zamanlarda DLC olarak gelir mi?
Screenshot_7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundaki arabalar geliyor 4 5 TL far ise fazladan ben welcome Pack'i öneririm. Bayağı güzel arabalar var. Hızlı alışırsın oyuna.
Benim 80 saat gibi bir sürem var oyunda zaten gamepassten oynuyordum. Ultimate Edition'un verdiği tüm araçlar açıktı. Steam'dan standart sürümü aldığımda araçlar garajımda olur mu, bilgin var mı?

Bence hiç gerek yok ekstradan paket almaya, para vermeye.
Witcher 3 değil ki bu arkadaşım DLC alacaksın.
Öznel şeyler söylüyorsunuz. Witcher 3 mü olmalı bir oyunda DLC'ye para verilmesi için ?

Konu sahibine gelirsek bütçe uygunsa Ultimate sürümü tavsiye ederim.

Oyundaki arabalar geliyor 4 5 TL var ise fazladan ben welcome Pack'i öneririm. Bayağı güzel arabalar var. Hızlı alışırsın oyuna.
Hocam ben standart edition aldım car pass almadan o arabaları çıkarabilirmiyim bide şans çarkı varmı standart edition da cevaplarmısın

Günaydın. Forza Horizon 4 Steam sürümü cidden iyi fiyata geldi. Fakat şu anda Deluxe Edition'u alacak bütçem yok. Deluxe Edition'un tek farkı ise içinde Car Pass olması ve Car Pass'in arabaları gerçekten güzel arabalar. Sizce Car Pass ilerleyen zamanlarda DLC olarak gelir mi?
Eki Görüntüle 914851
Ben en full paketini aldım VIP üyelik ve verdiği arablar fortune ısland , lego gayet güzel şeyler youtube'a içerik üretiyorum ve lego gayet mantıklı içerik hemde eğlenceli 👍

Günaydın. Forza Horizon 4 Steam sürümü cidden iyi fiyata geldi. Fakat şu anda Deluxe Edition'u alacak bütçem yok. Deluxe Edition'un tek farkı ise içinde car Pass olması ve car Pass'in arabaları gerçekten güzel arabalar. Sizce car Pass ilerleyen zamanlarda DLC olarak gelir mi?
Eki Görüntüle 914851

Kardeşim DLC'lerle ayrı ayrı uğraşma paran birikince 70 liraya Ultimate eklenti yığınını satın al. Bu eklenti yığını senin standart FH4'ünü Ultimate hale getirecektir. Eklenti yığınının içinse de büyük ihtimalle car Pass vardır. Benimkisi Ultimate ekstradan car Pass'e para vermedim ama şu an bende mevcut.
Eki Görüntüle 914851
Kardeşim dlclerle ayrı ayrı uğraşma paran birikince 70 liraya ultimate eklenti yığınını satın al. Bu eklenti yığını senin standart fh4 ünü ultimate hale getirecektir. Eklenti yığınının içinse de büyük ihtimalle car pass vardır. Benimkisi ultimate ekstradan car pass e para vermedim ama şu an bende mevcut.
Hocam ben standart edition aldım car pass almadan o arabaları çıkarabilirmiyim bide şans çarkı varmı standart edition da cevaplarmısın
Yok kardeşim çıkaramazsın. O paketler olmadığında o arabaları kullanamazsın.

Kardeşim DLC'lerle ayrı ayrı uğraşma paran birikince 70 liraya Ultimate eklenti yığınını satın al. Bu eklenti yığını senin standart FH4'ünü Ultimate hale getirecektir. Eklenti yığınının içinse de büyük ihtimalle car Pass vardır. Benimkisi Ultimate ekstradan car Pass'e para vermedim ama şu an bende mevcut.

Kardeşim dlclerle ayrı ayrı uğraşma paran birikince 70 liraya ultimate eklenti yığınını satın al. Bu eklenti yığını senin standart fh4 ünü ultimate hale getirecektir. Eklenti yığınının içinse de büyük ihtimalle car pass vardır. Benimkisi ultimate ekstradan car pass e para vermedim ama şu an bende mevcut.

Yok kardeşim çıkaramazsın. O paketler olmadığında o arabaları kullanamazsın.
hocam standart sürümünü aldıktan sonra oyun içinden car pass alabiliyormuyuz acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı