Forza Horizon 4 çökme ve donma

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'den aldığım Forza Horizon 4 araba sürerken bir anda ya donuyor ya da çöküyor. Çözümleri bayağı araştırdım. Forza fix 2.0 gibi araçları denedim ama bir çözüme ulaşamadım explorer.exe ile alakası yok kısacası. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba. Steam'den aldığım Forza Horizon 4 araba sürerken bir anda ya donuyor ya da çöküyor. Çözümleri bayağı araştırdım. Forza fix 2.0 gibi araçları denedim ama bir çözüme ulaşamadım explorer.exe ile alakası yok kısacası. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hata mı veriyor yoksa direkt kapanıyor mu?

Dosyaları doğruladın mı?

Ben bir çözüm buldum arkadaşlar umarım işinize yarar. Ekran kartıma gelen son 527.47 güncellemesini Denetim Masası'ndan kaldırıp yerine nvidia manuel sürücü bulma kısmından bir önceki sürüm olan 522.25 sürümünü kurup oyuna girdim ve 1 saattir gram sorun olmadan oynuyorum. Güncel sürümde 10-15dk sonra oyun aniden donup sesler takılıyordu

Sorunu çözebildiniz mi?
Sorunu nvidia araştırıyor sürücü güncellemesinden sonra ortaya çıktı sorun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nvidia sorunu araştırmakta.

Sorunu nvidia araştırıyor sürücü güncellemesinden sonra ortaya çıktı sorun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nvidia sorunu araştırmakta.
Umarım bir çözüm bulurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı