Forza Horizon 4 çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

RqontineX

Centipat
Daha fazla  
Steam'den aldığım Forza Horizon 4 oyunu daha yükleme ekranındayken çöküyor. İlk başta Game Pass'den almıştım, sorunsuz bir şekilde 1-2 saat oynadım. Ondan sonra oyun bir kez kendi kendine kapandı, daha da açılmıyor. Sistem özelliklerim;
GTX 1050 Ti 4 GB
8 GB RAM
Ryzen 3 2200G.

Steam'den aldığım Forza Horizon 4 oyunu daha yükleme ekranındayken çöküyor. İlk başta Game Pass'den almıştım, sorunsuz bir şekilde 1-2 saat oynadım. Ondan sonra oyun bir kez kendi kendine kapandı, daha da açılmıyor. Sistem özelliklerim;
GTX 1050 Ti 4 GB.
8 GB RAM.
Ryzen 3 2200G.

Steam versiyonu çok sorunlu hocam. İnternetim iyi olmasına rağmen ping var diyor. Gelecek güncellemelerle düzeltirler umarım.

Kullanıcı adınızı şu rehbere göre düzenleyin.

Steam versiyonu çok sorunlu hocam. İnternetim iyi olmasına rağmen ping var diyor. Gelecek güncellemelerle düzeltirler umarım.

Umarım ya bu sorun çevremde tek bende var bir de can sıkıyor bu yüzden

Kullanıcı adınızı şu rehbere göre düzenleyin.
Kullanıcı adım Arda sorun yaratacağını düşünmüyorum

Umarım ya bu sorun çevremde tek bende var bir de can sıkıyor bu yüzden

Kullanıcı adım Arda sorun yaratacağını düşünmüyorum

Bir de şu rehberi uygulayın bakalım, tüm çözümler sunulmuş, olmaz ise yeni gelecek güncellemeri beklemekten başka çareniz yok gibi duruyor.

Bir de şu rehberi uygulayın bakalım, tüm çözümler sunulmuş, olmaz ise yeni gelecek güncellemeri beklemekten başka çareniz yok gibi duruyor.

Anladım yardımınız için teşekkür ederim.

GTX 1050 Ti 4 GB.
8 GB RAM.
Ryzen 3 2200G.
Hocam biraz zaman geçmiş konunun üzerinden çözebildiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı