Forza Horizon 4 direksiyon hassasiyeti sorunu

mesutsarıkan

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar, Forza Horizon'da ayarlarımı yaptım fakat direksiyon henüz 90-100 derecelerdeyken, oyunda 180 derecede oluyor, oyundaki hassasiyeti ve kendi direksiyonumdaki hassasiyeti nasıl aynı hale getirebilirim? Logitech Driver'ımda ve oyunda "direksiyon hassasiyeti" kısımlarındaki hassasiyetleri düşürmeme rağmen hiçbir şey değişmiyor.
Direksiyonum; Logitech wingman Formula GP 180 derece (oyunun kendisi de 180 derece olduğu için sorun yaşamam biraz garip geldi.)

Hocam bu oyun için 900 derece olan setler uygun. G29 falan gibi. Bu setlerle oynamak zevk vermez.

Şu olayın çözümü bende bulamadım az kala direksiyonu kıracaktım. Direksiyon setim thrustmaster Ferrari 458 itali 270 derece direksiyon ve bunun PS4 için olanında Driver desteği bulunurken bendeki üvey evlat gibi Xbox 360 Driver'i indiriyor bir türlü şu hassasiyeti çözemedim tüm zevkim kaçtı oyundan.

Şu olayın çözümü bende bulamadım az kala direksiyonu kıracaktım. Direksiyon setim thrustmaster Ferrari 458 itali 270 derece direksiyon ve bunun PS4 için olanında Driver desteği bulunurken bendeki üvey evlat gibi Xbox 360 Driver'i indiriyor bir türlü şu hassasiyeti çözemedim tüm zevkim kaçtı oyundan.
Selamlar aynı direksiyon seti bende de var eğer ayarı yapabildiyseniz yazar mısınız ?

Selamlar aynı direksiyon seti bende de var eğer ayarı yapabildiyseniz yazar mısınız?

Hassasiyet'i tamamen düşürdüm ardından ise direksiyon diresiyon ölü bölgesini 15 20 arası tuttum ve arabayı dışardan veya direksiyon görülmeden sürün. En azından ben böyle ayarladım. Ölü bölge baştaki sağa sola çevirmede var tabii size göre şekillenir bu ayar ilk başta normal tutun beğenmezseniz ilk ölü bölgeyi 15 20 yapın size kalmış o artık.

Geri
Yukarı