Forza Horizon 4 far parlaklığı

Btuhan

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4'e yeni başladım gece araba sürerken böyle oluyor yardımcı olursanız sevinirim.☺️

Dosya Ekleri

• Forza1.png
    Forza1.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 229
Hocam şunları dener misiniz?

- Grafik ayarlarını sıfırlama,
- Grafik ayarlarını düşük, orta, yüksek, ultra gibi geçişler yaparak kontrol etme,
- Çözünürlük değiştirme,
- Bütün sürücüleri güncelleme,
- Son olarak hiç birisi çözmüyorsa oyunun dosyalarını doğrulama.

- Grafik ayarlarını düşük, orta, yüksek, Ultra gibi geçişler yaparak kontrol etme,
- Çözünürlük değiştirme,
- Son olarak hiçbirisi çözmüyorsa oyunun dosyalarını doğrulama.

- Grafik ayarlarını düşük, orta, yüksek, Ultra gibi geçişler yaparak kontrol etme,
- Çözünürlük değiştirme,
- Son olarak hiçbirisi çözmüyorsa oyunun dosyalarını doğrulama.

Hocam belirttiğiniz;
+ Grafik ayarlarını sıfırlama,
+ Grafik ayarlarını düşük, orta, yüksek, Ultra gibi geçişler yaparak kontrol etme,
+ Çözünürlük değiştirme,
+ Bütün sürücüleri güncelleme,
+ Son olarak hiçbirisi çözmüyorsa oyunun dosyalarını doğrulama.
Bunların hepsini denedim fakat olmadı.
Sisteminiz nedir?

İşlemci = i3 6100 3.7GHz
RAM = 2x8 16 GB DDR3 1600MHz HyperX RAM.
Ekran kartı= Intel HD 530
"MSI GT1030 2 GB OC aldım fakat kar yağışı yüzünden teslimatı gecikiyor :("
Anakart= Gigabyte B150M DDR3.

Hocam belirttiğiniz;
+ Grafik ayarlarını sıfırlama,
+ Grafik ayarlarını düşük, orta, yüksek, Ultra gibi geçişler yaparak kontrol etme,
+ Çözünürlük değiştirme,
+ Bütün sürücüleri güncelleme,
+ Son olarak hiçbirisi çözmüyorsa oyunun dosyalarını doğrulama.
Bunların hepsini denedim fakat olmadı.

İşlemci = i3 6100 3.7GHz
RAM = 2x8 16 GB DDR3 1600MHz HyperX RAM.
Ekran kartı= Intel HD 530.
"MSI GT1030 2 GB OC aldım fakat kar yağışı yüzünden teslimatı gecikiyor :("
Anakart= Gigabyte B150M DDR3.

Hocam bir sürü soru sormam gerekiyor o halde. Siz DDR4 olanı mı aldınız yoksa DDR5 olanı mı? Ve Intel HD 530 ile oyunu açtığınıza şükür edin derim. Ekran kartsız oyuna girmenizde büyük bir cesaret doğrusu... Hepsini geçtim sisteminiz sanırım epey bir hayli eski. Bu sistem ile düzgün bir şekilde akıcı bir oyun deneyimi yaşayamazsınız. RAM frekansınız düşük fakat AMD kullanmadığınız için bundan fazla etkilenmezsiniz diye biliyorum. Bende de sizin işlemcinize yakın i5 bir işlemcim var oyun zar zor 30 FPS veriyor. Ve en önemli sorunu da ekranımda çizgiler var. The Witcher gibi oyunları açmıyor kasam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde videoyu da bırakayım. FPS'ler gördüğünüz gibi berbata yakın sayılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir sürü soru sormam gerekiyor o halde. Siz DDR4 olanı mı aldınız yoksa DDR5 olanı mı? Ve Intel HD 530 ile oyunu açtığınıza şükür edin derim. Ekran kartsız oyuna girmenizde büyük bir cesaret doğrusu... Hepsini geçtim sisteminiz sanırım epey bir hayli eski. Bu sistem ile düzgün bir şekilde akıcı bir oyun deneyimi yaşayamazsınız. RAM frekansınız düşük fakat AMD kullanmadığınız için bundan fazla etkilenmezsiniz diye biliyorum. Bende de sizin işlemcinize yakın i5 bir işlemcim var oyun zar zor 30 FPS veriyor. Ve en önemli sorunu da ekranımda çizgiler var. The Witcher gibi oyunları açmıyor kasam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde videoyu da bırakayım. FPS'ler gördüğünüz gibi berbata yakın sayılır.

DDR5 olanı aldım. Genelde PlayStation 4 üzerinden oynadığım için oyunları bilgisayarda fazla oyun oynamıyorum. Artık ekran kartının gelmesini bekleyeceğiz :)

DDR5 olanı aldım. Genelde PlayStation 4 üzerinden oynadığım için oyunları bilgisayarda fazla oyun oynamıyorum. Artık ekran kartının gelmesini bekleyeceğiz :)

İşlemci ve RAM biraz daha üst seviye olsa 30 FPS yerine 60-70 FPS alabilirdiniz hatta daha fazlası da olabilir. Size tavsiyem sistem güncel sisteminizi satıp yeni sistem toplayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı