Forza Horizon 4 Ferrari Liberty Walk Gövde Kiti

Yer
North Memphis
Dostlar, Ferrari 458'e Liberty Walk gövde kiti takılınca bence harika duruyor. Forza Horizon 4'te iki model Ferrari 458 var (458 Speciele ve 458 Italia). Hangisinde vardı Liberty Walk acaba? Bileniniz var mı? Ayrıca her iki arabada modifiye edildiğinde X sınıfına çıkıyor mu? Boşa para harcamak istemiyorum, mükemmel olsun istiyorum, teşekkürler.

X sınıfına çıkması pek önemli değil aslında, online yarışlarda X sınıfında yarış yapıldığını pek göremezsin, ben daha çok hız bölgelerinde, hız kapanlarında veya Forzathon etkinliklerinde falan X sınıfındaki arabalarımı kullanıyorum.

Hocam paran çok olsa bunları hiç düşünmeyeceksin ki :D 91 milyon param var hangi arabayı istersem onu alıyorum, şuna param yeter mi, acaba şunu yapsam nasıl olur falan diye hiç düşünmüyorum, sorduğun soru da çok spesifik bir soru, o arabayla özel olarak ilgilenmeyen biri sana bu cevabı veremez.

O yüzden senin aksine "ilgilenen" birilerinin yazması daha doğru değil mi?

O yüzden senin aksine "ilgilenen" birilerinin yazması daha doğru değil mi?
Neye gücendin anlayamadım? İlla birilerinin senin için araştırmasını istiyorsan buyur. Aradaki farkları net olarak görebilirsin sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Neye gücendin anlayamadım? İlla birilerinin senin için araştırmasını istiyorsan buyur. Aradaki farkları net olarak görebilirsin sanırım.

Çok teşekkür ederim. Görebiliyorum, evet. Bir şeye gücenmedim 😉, Sadece senin gibi sorduğum soruyla alakası olmayan tiplerin gelip fikrini beyan etmesini kaldıramıyorum.

Çok teşekkür ederim. Görebiliyorum, evet. Bir şeye gücenmedim 😉, Sadece senin gibi sorduğum soruyla alakası olmayan tiplerin gelip fikrini beyan etmesini kaldıramıyorum.

Gayet güzel öneriler yapmıştım ama sen bilirsin, nasıl bir şey söyledim de rahatsız oldun ona da anlam veremedim, çok şey söyleyebilirim ama uzatmaya gerek yok, insanlarla nasıl etkileşim kurduğun hakkında biraz düşün bence. Yorumlarımı da düzenledim, seni de pek kullanmadığım bir listeye ekleyeceğim.

Gayet güzel öneriler yapmıştım ama sen bilirsin, nasıl bir şey söyledim de rahatsız oldun ona da anlam veremedim, çok şey söyleyebilirim ama uzatmaya gerek yok, insanlarla nasıl etkileşim kurduğun hakkında biraz düşün bence. Yorumlarımı da düzenledim, seni de pek kullanmadığım bir listeye ekleyeceğim.

Cevap vermene rahatsız oldum dostum. Sorun cevap vermen... Bilmediğin halde neden konuyu alakasız şeyler ile dolduruyorsun? Belki de sırf senin yüzünden bilen birisi, konuya cevap yazıldığını gördü ve "nasıl olsa cevap vermişler" deyip konuya girmeyecek ve bende bana gerekli olan bilgiyi edinemeyeceğim. Spesifik olduğunu sen söyledin ama tek bilen birisini de belki senin yüzünden çoktan kaybettim.

Geri
Yukarı