Forza Horizon 4 format sonrası kaybolan araçlar

İşletim sistemi
Windows 10

ErayGGWp

Kilopat
Forza Horizon 4'de birkaç aracımı müzayede koyup oyundan çıktım daha sonra format attım. Formattan sonra oyunu yüklediğimde araçlarım müzeyede yoktu garajımdada gözükmüyordu bir türlü müzayede koyduğum araçları bulamıyorum. Oyundaki mail kutusuna falanda baktım herhangi bir mesaj yok satıldı veya satılmadığına dair.

Forza Horizon 4'de birkaç aracımı müzayede koyup oyundan çıktım daha sonra format attım. Formattan sonra oyunu yüklediğimde araçlarım müzeyede yoktu garajımdada gözükmüyordu bir türlü müzayede koyduğum araçları bulamıyorum. Oyundaki mail kutusuna falanda baktım herhangi bir mesaj yok satıldı veya satılmadığına dair.

Format ile alakası yok o sorunun muhtemelen süresi bitmiştir ileti merkezine gelmiş olabilir.

Müzayede bölümündeki bildirim kısmını kontrol ettiniz mi? Aracınız satılmadıysa oradan toplamanız gerekiyor.

"Müzayedelerim" kısmında gözükmesi gerekir. Doğru yere baktığınızdan emin misiniz?

Geri
Yukarı