Forza Horizon 4 fotoğraflarınız

McLaren 720S Coupe. 2018

M1.jpg

M2.jpg

M3.jpg

Ford GT. 2005.

F1.jpg

F2.jpg

Lamborghini Huracan LP610-4. 2014.

L1.jpg

Subaru Impreza WRX STI. 2005.

S1.jpg

S2.jpg

Son düzenleme:
Ben yapmadım ama yapanlar da genelde "Tuning" ciler oluyor. Bir açıdan mantıklı. Zira çeşit çeşit modifiye imkanları var.

Ama yine de doğru değil tabii ki.
Müzayede evinden istediği arabayı alabiliyorlar.
Oyun içinde bende fotoğraf çekiyorum fakat fotoğrafları bilgisayarda bulamıyorum. Nerede olduğunu bilen var mı ?
Vereceğim linkten giriş yapıyorsun ''media'' bölümünde fotoğraflarınız çıkacak oradan görebilirsiniz.

Evet müzayede olayı çok can sıkıcı maalesef. :(
AutoHotkey kullanılıyor. 1 tane Ferrari 599XX Evo almak için 1 günümü verdim. Şimdi 3 tane var orası ayrı:) Bu arada Apollo'nun bir arabası var çok güzel.

Bu arada oyunda çok büyük bir para hilesi var. Yani oyunun büyük kısmı bu hileyi yapıyor diyebiliriz.
Oyunda para çok kolay kazanılıyor, neden bir insan bunda bile hile yapar ki? İlk birkaç saatimde 10'a yakın araba elde edip 1 milyon CR falan kazanmıştım çoktan.

Sistemim de kaldırıyor oyunu da çok seviyorum ultimate almayı düşünüyorum ama çok pahalı. İndirimde düşüneceğim.

Oyunda para çok kolay kazanılıyor, neden bir insan bunda bile hile yapar ki? İlk birkaç saatimde 10'a yakın araba elde edip 1 milyon CR falan kazanmıştım çoktan.
Valla milyonlar havada uçuşuyor, kimse para kazanmakla uğraşmıyor. AutoHotkey kullananlar falan oyunun cılkı çıkmış.
Tekrar rahatsız edeceğim ama linkten girdim fotoğraflarımı buldum fakat indirdiğimde 530kb civarı kaydediyor tam kalite maalesef kaydedemiyorum.
Tam kalite olayını bilmiyorum maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı