Forza Horizon 4 Geç Algılıyor

Sıradanbiri3498

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar. Ben bugün Xbox Game Pass satın aldım. Forza Horizon 4 adlı oyunu yükledim. Ancak oyun içinde araç kullanırken tuşa basıldıktan birkaç saniye sonra algılıyor. Bu şekilde oynanması imkansız hale geliyor. Şu an mevcut sistemimi sizinle paylaşıyım. 12 GB 1600MHz RAM, RX570 4 GB ekran kartı, i5-3470 işlemcim bulunuyor. Önerilen ayarların üstünde kalmasına rağmen böyle sorunlar yaşıyorum. Oyuna girdiğimde arka planda çalışan Discord'a sesimin gitmemesi de farklı bir sorunum. Fikri ve bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Arkadaşlar merhabalar. Ben bugün Xbox Game Pass satın aldım. Forza Horizon 4 adlı oyunu yükledim. Ancak oyun içinde araç kullanırken tuşa basıldıktan birkaç saniye sonra algılıyor. Bu şekilde oynanması imkansız hale geliyor. Şu an mevcut sistemimi sizinle paylaşıyım. 12 GB 1600MHz RAM, RX570 4 GB ekran kartı, i5-3470 işlemcim bulunuyor. Önerilen ayarların üstünde kalmasına rağmen böyle sorunlar yaşıyorum. Oyuna girdiğimde arka planda çalışan Discord'a sesimin gitmemesi de farklı bir sorunum. Fikri ve bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
Oyun içerisinde sıcaklık ve kullanım miktarlarınız ne kadar?
Bellek kaynaklı bir sorun olabilir.

Bellek veya işlemci kaynaklı bir gecikme var sanırsam. Oyunda bilgisayarın ne hale geliyor. Aldığın değerler önemli.
Birkaç dakika içinde değerlerin kaydını alıp paylaşıyım.
Oyun içerisinde ekran görünsütü alamadım. Oyun içerisinde bilgisayarım tamamen donuyor. Ram kullanımı stabil 7.4 GB gösteriyor. Ekran akrtı yer yer düşüyor. Fakat işlemci %100 kullanımın altına inmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı