Forza Horizon 4 Giriş Fotoğrafından Sonra Kapanıyor

Rafet37

Femtopat
Forza Horizon 4 giriş fotoğrafı gözüküyor sonra kapanıyor. Biraz araştırdım MSI Afterburner'dan olabilir demişler ama kullanmıyorum. İşletim sistemim güncel. Ekran kartının Driver'i da güncel. 1 ay önce sorunsuz bir şekilde oynuyordum.

forzahata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4 giriş fotoğrafı gözüküyor sonra kapanıyor. Biraz araştırdım MSI Afterburner'dan olabilir demişler ama kullanmıyorum. İşletim sistemim güncel. Ekran kartının Driver'i da güncel. 1 ay önce sorunsuz bir şekilde oynuyordum.

Eki Görüntüle 620272
Windows tuşu + R kombinasyonuyla Çalıştır’ı açıp arama kısmına “winver” yazıp çalıştırın ve açılan pencerenin ekran görüntüsünü atın.

@niyyazi58
Bilgisayarı neden bozsun? Altı üstü bir uygulama kapatılıyor. En kötü ihtimalle yeniden başlatınca açılıyor :)

Arkadaşın önerdiği çözüm yöntemini uygulayıp sonuç alanlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonra bilgisayarı bozsun değil mi? Alkışlıyorum.
Oyunun kapanmasına sebep olan etken " explorer.exe ", bunu kapatmak sisteme her hangi bir zarar vermez, " explorer.exe "yi kapattığımda sorun çözülüyordu. Bilmeden yorum yaptığınız için alkışlıyorum. Türkçeyi daha düzgün kullanmanız dileğiyle.

Geç yazdığım için özür dilerim. Oyunum orijinal korsan değil. Windows 1909 kullanıyorum 2004'e geçtim klavyem çalışmadı oyuna girmeye çalıştım girmedi daha sonra tekrar 1909'a geçiş yaptım.
"explorer.exe" Kapatma işe yaramadı.
Screenshot_1.png

@Lowell1 Sadece korsanda karşılaşılan bir sorun değil. Bu sebepten yardımcı olmaya çalışmıştım. Moderatörlerin gözünden kaçmış bizim nasıl kaçmasın :) Ancak sen dedikten sonra arkadaşın masaüstünde bulunan ".bat" dosyasını fark ettim.
".bat" dosyasını bu durumdan sonra kullandım. İnternette gördüm o yüzden var ama işe yaramdı o da.

Hiç bir hata bulamadı program oyunu silip tekar da yükledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı