Çözüldü Forza Horizon 4 gri ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hüsnüSahin

Decapat
Bende Forza Horizon 4 var durmadan gri ekran veriyor BAT. Dosyasını yaptım. Xbox ağı yaptım Forza fix. Yaptım oyunu sildim geri yükledim bütün güncellemelerim aktif sıkıntı yok. Ama oyun yine açmıyor daha önce oynuyordum, sıkıntı yoktu. Ama son 3 ayda giremiyorum sistemim de iyi açmadığı oyun yok. Ama Forza acıyor gri ekran veriyor yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun TV üzerinden bağlanılarak çözülmüştür.

Çözüm:
  • Sorun A-Volute programını kaldırdıktan sonra çözülmüştür.
    • A-Volute programı Denetim Masası'nda gözükmediği için Ayarlar>Uygulamalar>A-Volute yolunu izleyerek kaldırmanız gerekmekte.
İyi geceler, iyi oyunlar dilerim :)

Bu konudaki sorunu ProcMon raporuyla tespit edip "En İyi Cevap" olarak işaretlenen mesajla çözdük.

Aynı veya benzer hatalar alan kişiler, sizin hatanızın sebebini tespit edip çözmemiz için:

Process Monitor raporu oluşturup Sosyal'de uygun konu başlığının altında konu açın. Nasıl rapor alacagınızı bilmiyorsanız Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma Rehberi'nden öğrenebilirsiniz öğrenebilirsiniz.

Dosyayı bu 4 upload servislerinden birine yüklemeyi unutmayın:

Microsoft OneDrive
Yandex Disk
DropBox
MediaFire

Not: 15-20 saniyede hata vererek kapanan oyun, 20 dakikalık 2 testten sonra hiç hata vermemiştir. Ama sorunun daha uzun testler sonucunda hata vermediği onayı alınana kadar konu açık kalacaktır.
Sorun TV üzerinden bağlanılarak çözülmüştür.

Çözüm:
  • Sorun A-Volute programını kaldırdıktan sonra çözülmüştür.
    • A-Volute programı Denetim Masası'nda gözükmediği için Ayarlar>Uygulamalar>A-Volute yolunu izleyerek kaldırmanız gerekmekte.
İyi geceler, iyi oyunlar dilerim :)

Bu konudaki sorunu ProcMon raporuyla tespit edip "En İyi Cevap" olarak işaretlenen mesajla çözdük.

Aynı veya benzer hatalar alan kişiler, sizin hatanızın sebebini tespit edip çözmemiz için:

Process Monitor raporu oluşturup Sosyal'de uygun konu başlığının altında konu açın. Nasıl rapor alacagınızı bilmiyorsanız Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma Rehberi'nden öğrenebilirsiniz öğrenebilirsiniz.

Dosyayı bu 4 upload servislerinden birine yüklemeyi unutmayın:

Microsoft OneDrive
Yandex Disk
DropBox
MediaFire

Not: 15-20 saniyede hata vererek kapanan oyun, 20 dakikalık 2 testten sonra hiç hata vermemiştir. Ama sorunun daha uzun testler sonucunda hata vermediği onayı alınana kadar konu açık kalacaktır.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı