Forza Horizon 4 hesap sıfırlanması

SonTolga

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim Microsoft Store hesabım farklı, Xbox hesabım farklı. Bu şekilde Forza Horizon 4 oyunun da bir sürü başarım, birçok araba aldım. Fakat ne olduysa oldu dün bu verilerim silindi ne yaptıysam yaptım geri gelmedi. Çıkış yaptım, ikisini de aynı hesaptan giriş yapmayı denedim. Uygulamalardan oyunu "sıfırla" dedim. Veri eşitleniyor diyor, beni sıfırdan başlatıyor. Nasıl çözeceğim bilen var mı?

Hile yaptıysanız sıfırlamış olabilir. Önereceğim şeyleri yapmışsınız zaten. Kayıtlı olan hesabı girince gelmesi lazım normalde.

Bu oyunda hile imkansız derece de zor diye biliyorum. Xbox destek ile telefon da çözmeye çalışacağım. Sonucu yazarım.

Bu oyunda hile imkansız derece de zor diye biliyorum. Xbox destek ile telefon da çözmeye çalışacağım. Sonucu yazarım.

Çatır çutur hile yaptım. 2K Wheelspin 500lvl vee140M para, bunu sıfırlayamıyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
@Bilinmeyen Maceracı Ban attıklarında sıfırlanmış olur. Bu da bir çözüm.
Zevk aldınız mı cidden?
sınırsız herşey bu işin tadı kaçtı muhsin
@Bilinmeyen Maceracı ban attıklarında sıfırlanmış olur. Bu da bir çözüm.

Ban riski yok dostum :)
Eki Görüntüle 1115836
Adsız.png

@Zue madem kızdınız sıfırdan hesap oluşturdum rahatlayabilirsiniz. Zaten kimsenin oyununa zarar vermemiştim sadece biraz para dostum artık forza horizon 4 tarihe karışıyor saldılar son sezon güncellemesi gelmişti zaten ggwp :)

1.png
1.png

Son düzenleme:
Dostlar selam, Forza Support'a mail atmamı söylediler ve 3 gün içerisinde hesabıma para ve arabalarımı hediye şeklinde gönderdiler, hikaye sıfırlanmıştı ama olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı