Çözüldü Forza Horizon 4 hilesi yapılırsa yasaklanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu tavrınız hoş değil söyleyeyim Hile'den kastım para Hile'si gidipte arabayla uçma milleti toxicleme gibi değil...Oyun Ben'de yok yaparsam ne olur diye soruyorum sadece.
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
İyi niyetli bir şey yapacakken herkesin tepkisi ile karşılaşmışsın gibi atmosfer yaratmak daha mı hoş?
Çok para kazanmak istiyorsan başka oyuncuların yaptığı para kazanmak için uzun ama kolay yarışlara katılabilirsin. Oyunu alırsan anlarsın, farazi sorular sorup üste çıkmaya çalışmak boşa zaman kaybı.

Artı -2 Eksi
Tüm Forza oyunlarından 60 65 yıllık yasaklama almak istiyorsanız yapabilirsiniz. 15-30-60 gün mevzusu diye bir durum yok. 30 yıllık 60 yıllık gibi bir yasaklama alıyorsunuz. Sonucunda da Microsoft ağı ile olan bütün bağınız Forza genelinde siliniyor. Tek başınıza drivatarlar ile oynamak istiyorsanız yapabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Bu tavrınız hoş değil söyleyeyim Hile'den kastım para Hile'si gidipte arabayla uçma milleti toxicleme gibi değil...Oyun Ben'de yok yaparsam ne olur diye soruyorum sadece.
Para hilesi mi :D İlk gün 10 Milyon para kastım ben oyun veriyor parayı zaten hele ki Ultimate Editon aldıysan ilk gün benim gibi 10 Milyon para kasıyorsun. Zaten çarklar ile çıkan arabaları satsan 5 Milyon kasarsın zaten.

Artı -1 Eksi
Para hilesi mi :D İlk gün 10 Milyon para kastım ben oyun veriyor parayı zaten hele ki Ultimate Editon aldıysan ilk gün benim gibi 10 Milyon para kasıyorsun. Zaten çarklar ile çıkan arabaları satsan 5 Milyon kasarsın zaten.
Hocam o nasıl oluyor? Bende de Ultimate Edition ve 16 saat kadar oynama süresi var ama toplam kazandığım para 4 milyon kadar ancak olmuştur.
Gerçi çoğunlukla gezinti için giriyorum. 🤭

Artı -1 Eksi
Hocam o nasıl oluyor? Bende de Ultimate Edition ve 16 saat kadar oynama süresi var ama toplam kazandığım para 4 milyon kadar ancak olmuştur.
Gerçi çoğunlukla gezinti için giriyorum. 🤭
Servet adasında ki gizemlerden zaten 1 Milyon veriyor. UE alınca süper çark veriyor 200, 300, 600K para alabiliyorsun. Çarklardan para veriyor. Hem süper şans çarkından hem de normal çarktan çıkan arabaları satsan kasarsın para. UE ile gelen arabalar da 20 Milyonluk araba var ekstra 1 Milyon 900K olan arabalar var.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı