Forza Horizon 4 için Gamepad tavsiyesi

Arkadaşlar pedal mantığında çalışabilen, fiyatının hakkını verebilecek bir gamepad arıyorum. PS kolu gibi analogları simetrik kullandım bugüne kadar ama Xbox kolu gibi olan da önerirseniz düşünebilirim, teşekkürler.

Hocam bu ürün yurtdışından geldiği için ek vergilendirme yapılacaktır ve garantisi olmayacaktır tarzı bir şey yazıyor. N11'den bu kolun linki varsa atabilir misiniz? Çünkü altlimitsiz 75TL kuponum var N11'de.
Çok pahalı hocam. Ama bu da alınabilir görünüyor;

Çok pahalı hocam. Ama bu da alınabilir görünüyor;
Hocam pahalı olanı 8 veya 9. nesil kol galiba o yüzden pahalı. Gönül ister onu almak ama bir kola o kadar vermek istemiyorum.

beyler ben bu siteye yeni geldem saolsun çokta işe yarıyor yardım konusunda neyse ben forza horizon 4 ü pc den oynuyorum Logitech F310 kablolu oyun kolunu pc ye taktığım anda yazılım indirmeden forza horizon 4 görücekmi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

beyler ben bu siteye yeni geldem saolsun çokta işe yarıyor yardım konusunda neyse ben forza horizon 4 ü pc den oynuyorum Logitech F310 kablolu oyun kolunu pc ye taktığım anda yazılım indirmeden forza horizon 4 görücekmi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Evet görecektir

Geri
Yukarı