Forza Horizon 4 için Steam'de güncelleme yayınlandı

Hocam bende oyun iniyor şuan fakat 5GB alanım kaldı bu güncellemeyi yapmadan oynayamaz mıyım?
Güncelleme gelmedi, sadece duyuru olarak mevcut.
Oynarsın. Güncelleme daha Türkiye'ye gelmedi.
Hocam bu takılma vs. düzelmiş mi haberiniz var mı ? Türkiye için ne zaman sizce ? 1 haftadır bekliyorum artık iade edeceğim de.

Son düzenleme:
Benim bildiğim o araç null car olarak adlandırılıyor. Normalde bu bir easter egg olarak duruyor fakat sürekli çıkmaya başlayınca easter egglik bir durumu kalmamış.

Hocam benim bildiğim easter egg oyunun içinde çıkan sürprizlerdir. Bu bildiğin marka model detayları sökülmüş, Focus'a benzer mat siyah kasa bir araba. Muhtemelen araçları tasarlarken tek bir baz tasarım üzerinden modelleme yapıyorlar bu da o tasarım, oyundaki bir hatadan dolayı görmem gereken aracı değil baz tasarımı görüyorum. Oyuna girip ekran görüntüsü atacağım birazdan.

Gerçek fakat oyunda da var. Bazı yabancı YouTuber'lar videosunu çekmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu arabayı 2 gün önce test sürüşünde sürmüştüm 😀 Yeniden mi geliyor tekrardan?

Benim bildiğim o araç null car olarak adlandırılıyor. Normalde bu bir easter egg olarak duruyor fakat sürekli çıkmaya başlayınca easter egglik bir durumu kalmamış.

Garaj'ın altından Unutulmuş Araçlara'a girip bulduğum araçlardan birini tıklayınca çıkan görüntü hep bu. Bunun mesela Audi Quattro Sport olması lazımdı. Sadece Garaj'ın altından Araçlarım'a tıklayıp Audi Quattro Sport'u bulup görüntüle dediğimde normal görüyorum. Bu bence tek bir defa bile olsa easter egg olacak bir şey değil.

Dosya Ekleri

• forza1.jpg
    forza1.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 31
  • forza2.jpg
    forza2.jpg
    129,4 KB · Görüntüleme: 43
Garaj'ın altından Unutulmuş Araçlara'a girip bulduğum araçlardan birini tıklayınca çıkan görüntü hep bu. Bunun mesela Audi Quattro Sport olması lazımdı. Sadece Garaj'ın altından Araçlarım'a tıklayıp Audi Quattro Sport'u bulup görüntüle dediğimde normal görüyorum. Bu bence tek bir defa bile olsa easter egg olacak bir şey değil.
Hocam garaj nasıl alınıyor?

Hocam garaj nasıl alınıyor?

Garaj alınmıyor. Festival alanına veya evinize gidin orada enter tuşuna basın, evinize veya festival alanına girin. Sonra orada 3 tane sekme var orada garaj sekmeside var. Oradan ulaşabilirsiniz.
Ben bu arabayı 2 gün önce test sürüşünde sürmüştüm 😀 Yeniden mi geliyor tekrardan?
Yama notlarında bu arabadan bahsedilmiş.
1615995876217.png

Garaj alınmıyor. Festival alanına veya evinize gidin orada enter tuşuna basın, evinize veya festival alanına girin. Sonra orada 3 tane sekme var orada garaj sekmeside var. Oradan ulaşabilirsiniz.

Yama notlarında bu arabadan bahsedilmiş.
Eki Görüntüle 927197
Hocam onu demedim. @deMarc'ın attığı fotoğraflara bakın. Araba garajında.

Yeni konular

Geri
Yukarı