Forza Horizon 4 için Steam'de güncelleme yayınlandı

Oyuna yeni bir elektrikli araba geldi. Sonbaharda sezonluk çalma listesinin % 50'sini tamamlayarak bu arabayı elde edebilirsiniz.
1615927343590.png

Umarım şu sürekli takılma problemi çözülür. Güncelleme hâlâ görünmüyor bende.

Valla takılma problemini geçtim bug da var oyunda. Bu unutulmuş araçları bulup onarıldıktan sonra garajda unutulmuş araçlar bölümü üzerinden görüntülediğinizde siyah Ford Focus gibi bir araç prototipi görünüyor istisnasız her araçta, sanki oyunun o bölümü üzerinden girildiğinde arabalar renderlanmıyor da şablon gibi bir şey gösteriyor yani oyun. Ancak kendi garajınızdaki arabalar içinden o araçları bulup seçerseniz düzeliyor. Store versiyonunda olmayan bir durumdu bu da.

Önceden PC versiyonu olduğunu bilmesem direkt konsoldan portlanmış diyeceğim.

Valla takılma problemini geçtim bug da var oyunda. Bu unutulmuş araçları bulup onarıldıktan sonra garajda unutulmuş araçlar bölümü üzerinden görüntülediğinizde siyah Ford Focus gibi bir araç prototipi görünüyor istisnasız her araçta, sanki oyunun o bölümü üzerinden girildiğinde arabalar renderlanmıyor da şablon gibi bir şey gösteriyor yani oyun. Ancak kendi garajınızdaki arabalar içinden o araçları bulup seçerseniz düzeliyor. Store versiyonunda olmayan bir durumdu bu da.

Önceden PC versiyonu olduğunu bilmesem direkt konsoldan portlanmış diyeceğim.
Benim bildiğim o araç null car olarak adlandırılıyor. Normalde bu bir easter egg olarak duruyor fakat sürekli çıkmaya başlayınca easter egglik bir durumu kalmamış.

Bu resim gerçek mi, oyundan mı?

Düzenleme: Gerçekmiş, yoksa oyunda bu kadar güzel grafikler mi var dedim bir an için. 🙂

Gerçek fakat oyunda da var. Bazı yabancı YouTuber'lar videosunu çekmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı