Forza Horizon 4 için Xbox One S alınır mı?

Bigby Wolf

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Arkadaşlar merhaba. Aşırı araba yarışı hastasıyım sırf bu oyun için 4K TV aldım. Forza için sizce Xbox One S alınır mı? Hali hazırda PS4 Slim kullanıcısıyım.

Bir diğer sorum ise; Xbox One S kullanan arkadaşlar Forza Horizon 4'ün optimizesi nasıldır? her hangi bir sıkıntısı var mı?

Forza Horizon exclusive olarak Xbox'a mükemmel çalışıyor, bu konuda hiçbir çekincen olmasın. 4K TV almışsın ancak One S reklamlarındaki veya kutusundaki 4K ibaresi umarım seni yanıltmamıştır. One S 4K oyun oynatmıyor, 4K video oynatabiliyor.

Xbox One S için ayırdığınız bütçe nedir?
Elinizde bilgisayar varsa özellikleri neler?

Forza Horizon exclusive olarak Xbox'a mükemmel çalışıyor, bu konuda hiçbir çekincen olmasın. 4K TV almışsın ancak One S reklamlarındaki veya kutusundaki 4K ibaresi umarım seni yanıltmamıştır. One S 4K oyun oynatmıyor, 4K video oynatabiliyor.

Xbox One S için ayırdığınız bütçe nedir?
Elinizde bilgisayar varsa özellikleri neler?

Merhaba. Evet biliyorum One S 720p ila 1080p arası oynatan bir cihaz. 4K TV'de her hangi bir sorun olur mu ki? Bütçem 2000TL

PC tarafında ise Amd Ryzen 3 2200G APU sistemim var. (ekran kartı yok) ekran kartı almayı düşündüm ama güç kaynağım 350watt olduğu için istediğim ekran kartını alsam dahi ekran kartını açamıcak güç kaynağı değiştirmeyi de bilmiyorum yanlış bir şey yaparım diye.

İşlemcin kötü değil, 2000 Lira ile sistemine FH4'ü rahat oynatacak ekran kartı + PSU yükseltmesi yapabilirsin.

Xbox satın alırsan çevrimiçi oynamak için Xbox Live Gold satın alman lazım, şu an 1 yıllık Live Gold fiyatı 439 TL.(Anahtar satan yerlerde yaklaşık 250+ Liraya da bulunabiliyor.) PC'de Xbox oyunlarını oynarken Live Gold sahibi olman gerekmiyor.

İşlemcin kötü değil, 2000 Lira ile sistemine FH4'ü rahat oynatacak ekran kartı + PSU yükseltmesi yapabilirsin.

Xbox satın alırsan çevrimiçi oynamak için Xbox Live Gold satın alman lazım, şu an 1 yıllık Live Gold fiyatı 439 TL.(Anahtar satan yerlerde yaklaşık 250+ Liraya da bulunabiliyor.) PC'de Xbox oyunlarını oynarken Live Gold sahibi olman gerekmiyor.

Anladım peki Güç kaynağını kendim değiştirebilir miyim? birde güç kaynağı alırsam kasam ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım? Şuan kullandığım misal 350watt+80 plus dragos adlı bir marka güç kaynağı.

Anladım peki Güç kaynağını kendim değiştirebilir miyim? birde güç kaynağı alırsam kasam ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım? Şuan kullandığım misal 350watt+80 plus dragos adlı bir marka güç kaynağı.
Hemen hemen her PSU kasanız ile rahat uyumlu olur değiştirmesi de aynı şekil de çok kolay aldığınız PSU ile şimdiki aynı kablolara sahip çıkartırken sadece anakarta takılı olan tırnakları bastırıp çekeceksiniz daha sonra ise aynı şekilde takacaksınız.

Güç kaynağı değiştirme işini bir bilene yaptırsan daha iyi olur dostum. Yanlış bir sokete takman herşeyi mahvedebilir.

Bence bunun için ayrı konu açıp kasanı ve diğer donanım bilgilerini paylaş. Ayrı başlıkta daha çok öneri olur, bu konuya sadece Xbox ile ilgilenenler tıklar.

Teşekkür ederim ilgi alakan için.

Hemen hemen her PSU kasanız ile rahat uyumlu olur değiştirmesi de aynı şekil de çok kolay aldığınız PSU ile şimdiki aynı kablolara sahip çıkartırken sadece anakarta takılı olan tırnakları bastırıp çekeceksiniz daha sonra ise aynı şekilde takacaksınız.

Dostum çok teşekkürler bir deneyim o zaman 500wattlık 80 plus sertifakası olan bir marka varsa özelden tavsiyenizi bekliyorum.

Güç kaynağı değiştirme işini bir bilene yaptırsan daha iyi olur dostum. Yanlış bir sokete takman herşeyi mahvedebilir.

Ben denemek istiyorum yardım almadan şuan ki güç kaynağım nasıl takılıysa ona göre takıcam bir sıkıntı oluşmaz diye düşünüyorum. En kötü bilgisayarcıya götürürüm artık. :)

https://www.hepsiburada.com/high-po...ze-56a-12v-power-supply-hp-ep-750s-p-BD303944 Bunu alabilirsiniz hem yarı modüler hem de kaliteli ileride yeni sistem alırsanız değiştirmenize hiç ama hiç gerek olmaz. PSU değiştirme hakkında internette bir hayli video var bakabilirsiniz ayrıca değiştirmeden önce kasanın içinin fotoğrafını çekin hangi kablonun nereye takıldığını daha kolay bulursunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı