Forza Horizon 4 ilerleme kayboldu

01Asmodeus

Hectopat
Bir sürü görev ve araç yapmıştım oyunda çark çevirip alt F4 attım ve bugün oyuna tekrar girdiğimde oyunun verdiği ücretsiz araç ve taa oyunun en başındaki bedava verdiği şans çarkından çıkan 2011 BMW Z4 var. Oyunu Steam'den oynuyorum ilerlememi geri getirme şansım var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda Steam Cloud var ise Sign In bu link üzerinden kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz.

1626352324687.png

Bunlar var ama sanırım bunlar yanlış çünkü çoğu şeyi dün veya ayın 13'ünde yapmıştım.
Bir de bunları indirip tam olarak ne yapacağım

İlk olarak daha kolay çözüme ulaşmak için buradan destek kaydı oluşturun ve cevap bekleyin. Submit a request – Forza Support
Eğer ben destek kaydı açmadan risk alıp yapmak isterim diyorsanız;
1- Ekran görüntüsündeki dosyaları indirin
2 - C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\302318843\1293830 Bu klasöre gidip oradaki klasörü başka bir konuma kopyalayarak yedekleyin. (her ihtimale karşı)
3- İndirdiğiniz dosyaları o klasöre kopyalayıp deneyin.

Oyun çevrimiçi olduğu için risk sizin üzerinize, çok oyunculu oyunlar bazen dosyaların değiştirilmesine izin vermez ama ben kayıtım kaybolmuş başka oyunlarda bu yöntem ile kurtarmıştım.

İlk olarak daha kolay çözüme ulaşmak için buradan destek kaydı oluşturun ve cevap bekleyin. Submit a request – Forza Support
Eğer ben destek kaydı açmadan risk alıp yapmak isterim diyorsanız;
1- Ekran görüntüsündeki dosyaları indirin
2 - C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\302318843\1293830 Bu klasöre gidip oradaki klasörü başka bir konuma kopyalayarak yedekleyin. (her ihtimale karşı)
3- İndirdiğiniz dosyaları o klasöre kopyalayıp deneyin.

Oyun çevrimiçi olduğu için risk sizin üzerinize, çok oyunculu oyunlar bazen dosyaların değiştirilmesine izin vermez ama ben kayıtım kaybolmuş başka oyunlarda bu yöntem ile kurtarmıştım.
uğraştırıyorum kusura bakmayın bu 2 klasör var indirdiğim dosya buna benzer bi dosya değil.
User_901FA424D21A7.ProfileBackup bunu indirdim
1626354071704.png

Yeni konular

Geri
Yukarı