Çözüldü Forza Horizon 4 ilerlemesi silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RadaSchumi

Hectopat
Fh4'ü bu zamana kadar aile paylaşımı ile Steam üzerinden oynadım. Bugün Game Pass ile beraber FH4 indirdim ve yine Steam üzerinden oynarken kullandığım Microsoft hesabına giriş yaptım fakat arabalarım dahil her şeyim silinmiş. Ne yapmam gerek? İlerlemem geri gelir mi?

Çözüm
FH4'ü bu zamana kadar aile paylaşımı ile Steam üzerinden oynadım. Bugün Game Pass ile beraber FH4 indirdim ve yine Steam üzerinden oynarken kullandığım Microsoft hesabına giriş yaptım fakat arabalarım dahil her şeyim silinmiş. Ne yapmam gerek? İlerlemem geri gelir mi?

Epic ile Rockstar meselesi gibi bir şey olabilir, arada platform geçince hesap ilerlemesi gidiyordu.
FH4'ü bu zamana kadar aile paylaşımı ile Steam üzerinden oynadım. Bugün Game Pass ile beraber FH4 indirdim ve yine Steam üzerinden oynarken kullandığım Microsoft hesabına giriş yaptım fakat arabalarım dahil her şeyim silinmiş. Ne yapmam gerek? İlerlemem geri gelir mi?

Epic ile Rockstar meselesi gibi bir şey olabilir, arada platform geçince hesap ilerlemesi gidiyordu.

Çözüm

Geri
Yukarı