Forza Horizon 4 indirimde 46 TL

Daha düşeceğini düşünmüyorum adamların 30 dolara aldığını 5 dolara alıyoruz :D

İndirim ülkelere özel yapılmıyor. Bu %50 indirim bütün ülkelerde geçerli. Yani biz bunlara özel fiyat yaptık o zaman indirim yapmayalım demiyorlar. Bence düşebilir çünkü FH5 çıkmak üzere. Belli olmaz sonradan keşke bekleseydim falan demeyin diye diyorum. Ha sonbahar indirimlerinde olursa en fazla %60-65 civarı olur bence.

İndirim ülkelere özel yapılmıyor. Bu %50 indirim bütün ülkelerde geçerli. Yani biz bunlara özel fiyat yaptık o zaman indirim yapmayalım demiyorlar. Bence düşebilir çünkü FH5 çıkmak üzere. Belli olmaz sonradan keşke bekleseydim falan demeyin diye diyorum. Ha sonbahar indirimlerinde olursa en fazla %60-65 civarı olur bence.

Ben birkaç ay bekleyeceğim FH5 düşsün diye. Sonra İngiltere'nin soğuk kasvetli havasını terk edip Meksika'nın sıcak çöllerine göç edeceğim :D.

Onu kastetmemiştim. Belli bir süre daha bundan daha fazla indirim olmaz zaten kura göre bi hayli ucuza alıyoruz anlamında dedim. Ben de biliyorum her ülkede aynı oranda indirime girdiğini.

Geri
Yukarı