Forza Horizon 4 indirimde 46 TL

Fl3x

Decipat
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ubat 2020
Makaleler
2
├ç├Âz├╝mler
4
90 lira verdim normaline­čś×
Benim arkada┼č─▒m da standard s├╝r├╝me 90 lira vermi┼čti, bekle dedim beklemedi ald─▒ktan 1 hafta sonra Ultimate'i 80'e d├╝┼čm├╝┼čt├╝ ama y├╝z├╝ndeki pi┼čmanl─▒─č─▒ g├Ârmen laz─▒m :D

Denizkq

Picopat
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2021
Benim arkada┼č─▒m da standard s├╝r├╝me 90 lira vermi┼čti, bekle dedim beklemedi ald─▒ktan 1 hafta sonra Ultimate'i 80'e d├╝┼čm├╝┼čt├╝ ama y├╝z├╝ndeki pi┼čmanl─▒─č─▒ g├Ârmen laz─▒m :D
Bendede ayn─▒ pi┼čmanl─▒k var­čśÇ­čś×

Kat─▒l─▒m
1 Eyl├╝l 2020
Makaleler
1
├ç├Âz├╝mler
12
Yer
d├╝nyan─▒n kar┼č─▒s─▒ndaki ev
Daha d├╝┼čece─čini d├╝┼č├╝nm├╝yorum adamlar─▒n 30 dolara ald─▒─č─▒n─▒ 5 dolara al─▒yoruz :D

─░ndirim ├╝lkelere ├Âzel yap─▒lm─▒yor. Bu %50 indirim b├╝t├╝n ├╝lkelerde ge├žerli. Yani biz bunlara ├Âzel fiyat yapt─▒k o zaman indirim yapmayal─▒m demiyorlar. Bence d├╝┼čebilir ├ž├╝nk├╝ FH5 ├ž─▒kmak ├╝zere. Belli olmaz sonradan ke┼čke bekleseydim falan demeyin diye diyorum. Ha sonbahar indirimlerinde olursa en fazla %60-65 civar─▒ olur bence.

AyazT├╝zin

Centipat
Kat─▒l─▒m
14 May─▒s 2020
├ç├Âz├╝mler
1
Yer
Mersin
─░ndirim ├╝lkelere ├Âzel yap─▒lm─▒yor. Bu %50 indirim b├╝t├╝n ├╝lkelerde ge├žerli. Yani biz bunlara ├Âzel fiyat yapt─▒k o zaman indirim yapmayal─▒m demiyorlar. Bence d├╝┼čebilir ├ž├╝nk├╝ FH5 ├ž─▒kmak ├╝zere. Belli olmaz sonradan ke┼čke bekleseydim falan demeyin diye diyorum. Ha sonbahar indirimlerinde olursa en fazla %60-65 civar─▒ olur bence.

Ben birka├ž ay bekleyece─čim FH5 d├╝┼čs├╝n diye. Sonra ─░ngiltere'nin so─čuk kasvetli havas─▒n─▒ terk edip Meksika'n─▒n s─▒cak ├ž├Âllerine g├Â├ž edece─čim :D.

Fl3x

Decipat
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ubat 2020
Makaleler
2
├ç├Âz├╝mler
4
Onu kastetmemi┼čtim. Belli bir s├╝re daha bundan daha fazla indirim olmaz zaten kura g├Âre bi hayli ucuza al─▒yoruz anlam─▒nda dedim. Ben de biliyorum her ├╝lkede ayn─▒ oranda indirime girdi─čini.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Yukar─▒