Çözüldü Forza Horizon 4 indirime girer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Game Pass için 6 lira ödüyorsunuz. Daha sonra internetten yinelemeyi kapatın, 3 ay sonra sizden para çekmesin.

Game Pass ile 100'ü aşkın oyun oynarsınız. Aynı Steam, Epic Games gibi kullandığınız bir uygulamaya yüklüyorsunuz Xbox Store için. Oradaki tüm oyunlar bilgisayar için, hepsini oynayabilirsiniz.

Microsoft'un kendi oyunlarının yanı sıra (Forza Horizon), Metro Exodus gibi AAA oyunları da oynarsınız.
Microsoft'un anlaması gereken bir şey yok. Kartınızda 6 lira olacak ve 3 ay deneme parası vereceksiniz. Zaten Microsoft size yenilemeyi kapatma hakkı veriyor. Yani 3 ay deniyorsunuz, memnun kalırsanız devam edersiniz mantığı ile.

O yüzden de bedavaya 3 ay size denetiyor gibi bir şey bu. Microsoft'u dolandırma olayı yok yani :D
Yenilemeyi iptal ettiğimizde oyun devre dışı kalmıyor mu?

Hayır. Siz bir sonraki 3 ay ödemelerini iptal ediyorsunuz. İlk aldığınız 3 aylıktan dolayı zaten 6 lira verdiğiniz için o 3 ay sizin oluyor.

İade falan etmiyoruz, sadece yinelemeyi kapatıyoruz sonraki aylar için.

Gamepass kullanıyorum. Normal de PC oyuncusuyum oradan Steam de hallediyorum işimi. Konsol'a geçince dünya varmış dedirtti bana. Yalnız şu var, Bence 3 ay gamepass süresince oynadığınız oyunu satın almalısınız. çünkü bu 3 ay için de oyun içi ilerlemeler çok oluyor. Tamam gamepass üyeliği yenilerseniz ilerleme kaybolmuyor ancak 4-5 ay sonra o oyun siz de olacakken siz oyunu kiralamış oluyorsunuz. Bu dediğim benim gibiler için geçerli biraz da. Ben konsol da sadece Forza 4 ve Witcher 3 oynuyorum. Son 1 aydır Witcher'a sardım. Gamepass indirimi ek olarak veriliyor oyunun da indirime girmesini bekliyorum. İlk işim Witcher satın almak olacak. 1 aylık gamepass zaten oyuna bedel. Forza için ise 5 ay da amorti eder. Şuan 250₺ civarına 3 ve 4 aynı paket için de satılıyor.
Yenilemeyi iptal ettiğimizde oyun devre dışı kalmıyor mu?
Hayır kalmıyor satın al ve sonra iptal et de. 3 ay sonra kendi kendine iptal oluyor.

Forza için 3 ay yeter bence ama. Diğer oyunları da rahat bitirir 3 ay içinde. Online olarak Gears'a yüklenebilir sadece. Onu da hem Gamepass kullanıcısı olduğu için uyguna kapatabilir.

Konsol ve PC olayı farklı. Sırf konsoldaki o bolluğu için yeni Xbox'lar çıkınca alıp, oyun bilgisayarıyla vedalaşacağım.

Yani 3 ay sonunda yinelemeyi iptal ettiğimizde Forza Horizon'daki ilerlemeler sıfırlanıyor mu? Kusura bakmayın ilk defa duydum bu GamePass olayını. Offline oyunları dediğiniz gibi bitirmiş olurum 3 ay içinde (bilgisayar yeni 2 aylık).

Forza için 3 ay yeter bence ama. Diğer oyunları da rahat bitirir 3 ay içinde. Online olarak Gears'a yüklenebilir sadece. Onu da hem Gamepass kullanıcısı olduğu için uyguna kapatabilir.

Konsol ve PC olayı farklı. Sırf konsoldaki o bolluğu için yeni Xbox'lar çıkınca alıp, oyun bilgisayarıyla vedalaşacağım.
Xbox one X gerçekten tavsiye ederim. Şuan One S kullanıyorum 4K UHD HDR10 destekli oyunlar gram kasmıyor ve muazzam kalite de. 55PUS/7303 62 Philips kullanıyorum televizyon olarak. Şuan onboard i3 6100 bilgisayar topladım ekstra masrafım 1000₺. Önceki sistemim ise 4000₺ sattım hiç pişman değilim. 60FPS LOL'de alıyorum yüksek ayar da. 4000₺ sistem bir daha dizmem. 50FPS'E değmez 2 oyun için.
Yani 3 ay sonunda yinelemeyi iptal ettiğimizde Forza Horizon'daki ilerlemeler sıfırlanıyor mu? Kusura bakmayın ilk defa duydum bu GamePass olayını. Offline oyunları dediğiniz gibi bitirmiş olurum 3 ay içinde (bilgisayar yeni 2 aylık).
Hayır 3 ay bitince yenile veya yenileme ilerlemen kaydoluyor buluta. Tekrar gamepass yada oyunu alırsan kaldığın yerden devam.

Game Pass için 6 lira ödüyorsunuz. Daha sonra internetten yinelemeyi kapatın, 3 ay sonra sizden para çekmesin.

Game Pass ile 100'ü aşkın oyun oynarsınız. Aynı Steam, Epic Games gibi kullandığınız bir uygulamaya yüklüyorsunuz Xbox Store için. Oradaki tüm oyunlar bilgisayar için, hepsini oynayabilirsiniz.

Microsoft'un kendi oyunlarının yanı sıra (Forza Horizon), Metro Exodus gibi AAA oyunları da oynarsınız.
Shadow Of Tomb Raider oynayabiliyor muyuz, hocam?

3 ay sonra fiyat 86 tl ye yükseliyor ama değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı