Forza Horizon 4 iş yeri nasıl alınır?

SheckWes00

Hectopat
Arkadaşlar bir iş yeri almak istiyorum. YouTube'da falan alanları gördüm de nasıl alındığına dair bir bilgim yok. Oyundaki seviyem 73 seviyeyle falan mı açılıyor acaba?
Ve ek olarak çark çevirdiğimizde çıkan arabaları satabiliyor muyuz?

Ben fark etmeden almıştım şehir içinde bi kargo firması var şehre yakın da bir taksi firması vardı sanırım ne kadar görevlerini yaparsan o kadar para geliyor her girişinde 10-20k birşey.

Ben fark etmeden almıştım şehir içinde bi kargo firması var şehre yakın da bir taksi firması vardı sanırım ne kadar görevlerini yaparsan o kadar para geliyor her girişinde 10-20k birşey.
Ben de tam şu an taksi firmasına geldim de ilk önce görevleri mi tamamlamam lazım satın almak için. Bir de otomatik para getirmiyor mu iş yeri

Haritada iş yerleri gözüktüğünde oraya gidip oradaki görevleri yaparsan oyuna her girdiğinde para veriyor, verdiği paranın miktarını bitirdiğin görev sayısı belirliyor.

Ben de tam şu an taksi firmasına geldim de ilk önce görevleri mi tamamlamam lazım satın almak için. Bir de otomatik para getirmiyor mu iş yeri
Görevleri görüyorsan zaten almışsın görevleri tamamladıktan sonra arada bir mail'ine "Taksiden şu kadar kazandınız." diye para gelecek.

Bu sarı ile işaretli olan görevleri tamamlarsanız, o iş yerinden o kadar para kazanırsınız. Bir iş yeri günlük 20-30K civarıydı yanlış olmasın para getiriyor. Siz oyunda olmasanız bile o iş yerleri her gün para kazandırıyor size. Oyundan sıkılıp bırakıp, aylar sonra tekrar girdiğinizde hatırı sayılır bir paranız birikmiş oluyor.

1627076690969.png

1627076676449.png

Peki 3 yıldız yapmamızın bir faydası var mı? 1 yıldız yapsak bile yine de şirketlerden aynı ücreti mi tahsil ediyoruz? 3 yıldız yapmaya çalışıyorum hepsini bazıları saçma şekilde çok zor. Eğer 1 yıldız yetiyorsa uğraşmayacağım.

Peki 3 yıldız yapmamızın bir faydası var mı? 1 yıldız yapsak bile yine de şirketlerden aynı ücreti mi tahsil ediyoruz? 3 yıldız yapmaya çalışıyorum hepsini bazıları saçma şekilde çok zor. Eğer 1 yıldız yetiyorsa uğraşmayacağım.
Gelir herhalde emin değilim ben birkaç denemede hepsini bitirip kapatmıştım saçma sapan görevler zevkli de değildi.

Geri
Yukarı