Forza Horizon 4 kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Microsoft üzerinden oynuyorum ben, bende de kapanıyordu internette şöyle bir çözüm buldum.
Not defterine bunu yazıp bat'a çevirip oyundayken açıyorum. Oyun hiçbir şekilde kapanmıyor fakat oyunu alta vs. de alamıyorsun ve kendin de kapatamıyorsun böyle olunca. Görev yöneticisini açıp yeni görev çalıştır dedikten sonra explorer.exe dediğimde ise kapanıyor oyun.
Not: Görev yöneticisini açabilmek için görev yöneticisini her zaman üstte göster seçili olmalı. Yoksa onu da göremezsiniz.
1618152608264.png

Şans işi biraz, ben sorun yaşamadım henüz. Steam sürümünde olan sorunların çözümü için güncelleme beklemekten başka çare yok.

Bende yeni aldım bir hevesle indirdim, 2 saat oynadım ve kapanma oldu ne zaman giriş yapsam kapanıyor. Bu sorunu çözmeleri gerek, kaç bin kişi satın aldı.

Hocam Store da oyun hizmetleri denen program var arada bende Doom Eternal de yaşıyorum.
Adamlar ne zaman oyun hizmetlerini güncellerse ona bağlı tüm oyunlar 2 - 3 gün devre dışı oluyor.
Ne alaka derseniz Steam'den de alsanız Xbox bağlattırdığı için oyun hizmetleri devreye giriyor.
Steam yüzünden. Bende de oluyor.

Yok kanka oyun hizmetleri çok sıkıntı ondan dolayı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı