Forza Horizon 4 Kapanma Sorunu

YusufA

Hectopat
Oyuna girerken 3 4 denememde anca girebiliyorum RAM ve GPU belleği kullanımda ama CPU kullanımı yuzde 2-3 oluyor oyun başında donup kalıyor birkaç denememden sonra girebiliyorum. Üstelik oyunun kendi benchmarkında GPU belleğimi eksik görüyor 11GB olarak görmüyor. Görev yöneticisinde paylaşılan GPU belleği bunula ilgili olabilir mi sorun. Oyun durduk yere çok kapanıyor bu aralar 15 dakika oynayamıyorum resmen.

20190601_223604.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu paylaşımlı gpu belleğini kapatmanın bir yolu yokmu sistemimde tek ekran kartı var ama sistem paylaşımlı belleği kullanıyor ekran kartımın belleği dolmadığı halde.

Benim sorunum'da LEGO güncellemesi geldikten sonra başladı video çektim buyrun bakın yardımcı olacak birileri varmı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim sorunum'da LEGO güncellemesi geldikten sonra başladı video çektim buyrun bakın yardımcı olacak birileri varmı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video açılmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı