Forza Horizon 4 kendiliğinden kapanıyor

Yagi21

Centipat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den yeni aldım aracımı seçtikten sonraki ilk yarışa girmeye çalıştığımda ara sahnede oyun kapanıyor. Herhangi bir hata almıyorum.

Kod:
Hatalı uygulama adı: ForzaHorizon4.exe, sürüm: 1.467.171.0, zaman damgası: 0x00000000
Hatalı modül adı: ForzaHorizon4.exe, sürüm: 1.467.171.0, zaman damgası: 0x00000000
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x00000000037205F1
Hatalı işlem kimliği: 0x13b8
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d72e0a4cd569ad
Hatalı uygulama yolu: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ForzaHorizon4\ForzaHorizon4.exe
Hatalı modül yolu: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ForzaHorizon4\ForzaHorizon4.exe
Rapor kimliği: 3A33498D-8F23-466A-BFA8-fEC931DFB4C6
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor oluşturun.

Normal hocam oyun hatalarla dolu bende Microsoft'dan orijinalini satın aldım daha oyuna girer girmez attı sistem gereksinimleri karşıladığı halde.

ForzaFix kullanın. Bu sorundan ben dahil birçok insan müzdarip.

Programı açın ve tamam deyin.

Oyunu açın, oyunu başlata tıklayın.

Hemen sonra yine oyunu başlat, seçenekler, erişilebilirlik seçenekleri gelecek. Yine oyunu başlat deyin ardından numpad'deki "+" (artı) tuşuna basın.

Oyundan çıkarken esc yapıp menüdeki masaüstüne dön seçeneğine basıp numpad'deki "-" (eksi) tuşuna basın. Başka çözüm yolu varsa bilmiyorum bu yüzden 1 senedir bu şekilde kullanıyorum. Başta zahmetli gelse de artı ve eksi tuşuna basmaktan başka bir şey yok.

Bu oyunda bir sürü sorun var ister orijinal olsun ister korsan fark etmez. Birini çözüyorsun başka bir şey çıkıyor. En son oyunda güncelleme sonrası düzelir dedik bu seferde sebepsiz oyun yarış esnasında kapanıyordu.

Aynı şekilde Microsoft Flight Simulator de sıkıntılar mevcut.

Game pass üyeliğiyle ikisini de deneyimledim sağ olsunlar paramla rezil ettiler. Üyeliği iptal ettim.

ForzaFix kullanın. Bu sorundan ben dahil birçok insan müzdarip.

Programı açın ve tamam deyin.

Oyunu açın, oyunu başlata tıklayın.

Hemen sonra yine oyunu başlat, seçenekler, erişilebilirlik seçenekleri gelecek. Yine oyunu başlat deyin ardından numpad'deki "+" (artı) tuşuna basın.

Oyundan çıkarken esc yapıp menüdeki masaüstüne dön seçeneğine basıp numpad'deki "-" (eksi) tuşuna basın. Başka çözüm yolu varsa bilmiyorum bu yüzden 1 senedir bu şekilde kullanıyorum. Başta zahmetli gelse de artı ve eksi tuşuna basmaktan başka bir şey yok.

işe yaramadı bi çok kez denedim.

Geri
Yukarı