Çözüldü Forza Horizon 4 KERNEL32.dll bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 7

anılDLL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Bugün Steam'dan Forza Horizon 4 alıp indirdim. Çalıştıra tıkladığımda aşağıdaki hata ile karşılaştım. Yardımcı olur musunuz?

1618059878610.png

Çözüm
Evet. Oyun desteklemiyormuş.
Oyun Windows 10 15063.0 altını desteklemiyor. Maalesef. Şu an tek çare Windows 10 15063.0 üstüne geçmek.
Maalesef neyin neyi desteklediğini hiç araştırmadım. Bakmadım aynı zamanda. Tek bildiğim "Kernel32" hatasının çözümü. Oyun desteklemediği için bir etki etmeyecektir :(
Evet. Oyun desteklemiyormuş.
Oyun Windows 10 15063.0 altını desteklemiyor. Maalesef. Şu an tek çare Windows 10 15063.0 üstüne geçmek.
Maalesef neyin neyi desteklediğini hiç araştırmadım. Bakmadım aynı zamanda. Tek bildiğim "Kernel32" hatasının çözümü. Oyun desteklemediği için bir etki etmeyecektir :(

Çözüm
Onu bilmediğim için soruyorum. Oyunun kaç bit desteklediğini bilsem sormam değil mi? :)
Benim bildiğim Windows 10 sürüm 15063.0 aşağısı desteklemiyor ama denemekte fayda var. @anılDLL Zaten bu oyun için çok da düşük sisteminiz yoktur diye tahmin ediyorum. Windows 10'a geçmenizde fayda var.

Windows 10 Geçme zamanı gelmiş bence direniyordum bende.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı