Forza Horizon 4 Key almak için site tavsiyesi

• Konuyu başlatan Kadr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B

Kadr

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 12. Nesil İ7-12700F/ MSI GTX 1650 VENTUS XS OCV1 / GIGABYTE H610M S2H DDR4 / T-FORCE TUF GAMİNG 8x2 3200 Mhz Dual Kit / KIOXIA Exceria NVMe SSD 250 / WD Green 240 / Thermaltake TH240 ARGB Sıvı Soğutma / Thermaltake Smart BX1 650W PowerSupply / Uzay Montaj
Meslek
İşsiz
Arkadaşlar selamlar. Öncelikle dikkate aldığınız için teşekkürler.
Oyunun Microsoft Store'de fiyatı ortada.
O kadar yüksek bir tutarı vermem biraz imkansız. Güvenilir olduğunu bildiğiniz bir Key sitesi var mı? Yoksa başka bir yöntem ile almak mantıklı mı?
Windows 10 için.

İnternette araştırdığımda insanlar güvenilir diyordu. Bende titanfall 2 almıştım bir sıkıntı çıkmamıştı.

O kadar yüksek bir tutarı vermem biraz imkansız. Güvenilir olduğunu bildiğiniz bir Key sitesi var mı? Yoksa başka bir yöntem ile almak mantıklı mı?
Windows 10 için.
Ortak hesapları çok ucuza alıp sorunsuz kullanabilirsin. Alım - satım kısmından 10 liraya almıştım, hala kullanıyorum.

Windows 10 için.
Eğer kastettiğiniz 100 TL ye ya da 50 TL ye hesap satan saçma sapan sitelerse hiç bulaşmayın derim. Gidip xbox gamepass alın derim.

Windows 10 için.
Kısa süre oynarım daha sonra sıkılırım dersen ki öyle oluyor xbox game pass pc ile 1-2 ay oynayıp zevk alabilirsin. Aksi takdirde Microsoft Store'da indirim olmasını bekle derim 120TL'ye kadar düşüyor.

Aylaştığınız link oyun değil VIP Pass yani oyuna sahip olmak gerekiyor.

Alıntıladığın mesaja bakarsan oyunun kendisi olduğunu görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı