Forza Horizon 4 McLaren P1 Owens Edition nasıl alınır?

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
FH4'de bu aracı almak istiyorum fakat müzayedede aracı bulmayı bırak, aracın adı dahi çıkmıyor. Bu araca nasıl sahip olabilirim?

Öyle bir araç yok oyunda normal P1 var pre orderdan bahsediyor olabilir misiniz?

Hayır, oyunda Owen's Edition olarak bir araç var. Kendim bizzat gördüm. Hatta bir video da bırakayım fakat bu aracı bulamıyorum. Müzayedede P1 var ama başka bir P1 modeli yok gözüküyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz araçları genelde koleksiyon için alıp garajda tutarım ama buna hasta oldum gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaş şöyle bir şey göndermişti bana.

1638519650812.png

Sahip olsan banlanırsın. Bu aracın hikayesinde Owen adlı çocuk varmış ölmüş sonra anısına yapılmış. Babanın Fiat 1.3 MultiJet'ine fotokopiden kesip camına yapıştırabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Motorsport forumlarında demişler ki:
The McLaren P1 ‘Owen’s Edition’ Playground Games’i ziyarete gelenlere verilen özel bir hediyedir.
Link: "Owen's Car" - McLaren P1 Owen's Edition - Forza Motorsport Forums

Yeni, normal şartlarda elde edebilmek için bunu size Playground Games’in hediye etmesi gerekiyor.

Benzeri exclusive arabalar FH5 içerisinde de var. Örneğin Ford De Luxe’ü alabilmek için Forza Horizon kontrolcüsünü satın almanız gerekiyor.

Geri
Yukarı