Forza Horizon 4 nasıl daha hızlı para kasılır?

İndirime girer mi bilmiyorum. Ben 17TL gibi bir fiyata almıştım. Sadece 2X para vermiyor.

-Forza Horizon 4 VIP üyeliği her zamankinden daha özel ödüller sunuyor. VIP oyuncular; 3 özel Forza Edition aracı, VIP taç stili, VIP gösteriş ögeleri, VIP ifadesi ve araba kornası, ücretsiz oyuncu evi, 2X kredi yarış ödülü, haftalık bonus süper şans çarkları ve çok daha fazlasını elde edecekler. VIP üyeliği ayrı olarak veya Forza Horizon 4 Ultimate Edition ve Ultimate eklenti yığını'nın bir parçası olarak satın alınabilir-

Hocam öncelikle teşekkürler pekii son bir sorum daha var servet adası ne işe yarıyor yaz indirimlerinden aldığım için çok ucuzdu bende öylesine almıştım.

En fazla 1 milyona satılıyor araç.
müzayede yerinde pahalıya satılan arabalar sahne arkası geçiş bileti ile alınan arabalar, dediğim gibi festivalde gelen görevleri yapıp sahne arkası geçiş bileti kazanıp ordan alıcağın arabaları satabilirsin.

Son düzenleme:
Oyunda belli başlı değerli araçlar var. Bazı insanlar bu arabaları dış görünüşüne göre yargılayıp milyonluk araçları 20-30 bine müzayede evine koyuyor. Tabi bunları yakalamak zor, çünkü bu yöntemi bilen insanlar pusuda bekliyor, sürekli müzayede evini 3-4 saniyede bir gir çık yaparak yeniliyor. İmkansız mı? Değil. Ben vaktimi uzun ve sıkıcı yarışlara 30-40 dk harcamak yerine bu yönteme harcadım (bu yöntem de sıkıcı tabii) ve 5 milyonluk bakiyemi 35 milyon yaptım. Nasıl yapılacağına dair Youtube'da videolar var. Özellikle Pikckyy gibi yabancı Youtuber'lar bu yöntemi ince detaylarına kadar anlatıyor. Benim oynadığım zamanlarda özellikle Mercury Cougar isimli araba çok kâr ettiriyordu.

Oyunda en kısa sürede en hızlı krediyi kazanmanın yolu Müzayede Evi'dir. Doğru zamanda doğru araçlar ile ilgilenip kısa sürede milyonlarca CR kâra geçebilmeniz muhtemeldir. Bu doğru araçları tespit edebilmeniz için de Müzayede Evi ile haşır neşir olmanız gerekir. Ek olarak bu yöntem ile uğraşmak istemiyorsanız ben oyun içerisinde kredi satışı gerçekleştiriyorum. Tabii teslimatı gerçekleştirebilmem için oyun içerisinde "Mercedes-Benz Super Sport Kurz Barker Roadster 1929" isimli aracın DLC'sine sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu şartı karşılıyorsanız ve kredi satın almak istiyorsanız beni bilgilendirebilirsiniz.

Oyunda belli başlı değerli araçlar var. Bazı insanlar bu arabaları dış görünüşüne göre yargılayıp milyonluk araçları 20-30 bine müzayede evine koyuyor. Tabi bunları yakalamak zor, çünkü bu yöntemi bilen insanlar pusuda bekliyor, sürekli müzayede evini 3-4 saniyede bir gir çık yaparak yeniliyor. İmkansız mı? Değil. Ben vaktimi uzun ve sıkıcı yarışlara 30-40 dk harcamak yerine bu yönteme harcadım (bu yöntem de sıkıcı tabii) ve 5 milyonluk bakiyemi 35 milyon yaptım. Nasıl yapılacağına dair Youtube'da videolar var. Özellikle Pikckyy gibi yabancı Youtuber'lar bu yöntemi ince detaylarına kadar anlatıyor. Benim oynadığım zamanlarda özellikle Mercury Cougar isimli araba çok kâr ettiriyordu.
Bu araçların ismi nedir?

Geri
Yukarı