Forza Horizon 4 nasıl online oynanır?

peaXe3555

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, yakın zamanlarda Microsoft Store'dan FH4 aldım. Online nasıl girilecek bir türlü bulamadım tıklıyorum fakat 1 2 saat bekliyorum girmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar, yakın zamanlarda Microsoft Store'dan FH4 aldım. Online nasıl girilecek bir türlü bulamadım tıklıyorum fakat 1 2 saat bekliyorum girmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Belli bir seviyeye kadar çevrimiçi oynanmıyor. Eğer o seviyeyi doldurduysan ve giremiyorsan klübe hoş geldin ben de bağlanamıyorum. :D

Belli bir seviyeye kadar çevrimiçi oynanmıyor. Eğer o seviyeyi doldurduysan ve giremiyorsan klübe hoş geldin ben de bağlanamıyorum. :D

Daha 2 hafta önce oynadığım oyunu şu an Online oynayamıyorum. İşin komik kısmı 70 küsur levelim ve 599xx EVO'ya kadar güçlü ve hızlı araçların çoğuna sahibim.

Gerekli seviyeye ulaştıysanız, çevrimiçi kilidi yoksa ve tıkladığınızda Horizon Yaşamı bulmuyorsa Windows ayarlarından Xbox bağlantılarını kontrol edin. Hata vs veriyorsa paylaşın. Teredo ile ilgili bir problem varsa internette bol çözüm mevcut.

Cidden online oynanmıyor mu hocam? Tam da almayı düşünüyordum, şansa bak.
Hayır. Genel bir sorun yok. Yakın bir zamanda game pass üzerinden oynadım.
Eğer oyun bağlanma hatası veriyorsa YouTube üzerinden bir çok çözüm mevcut.
Oyuna başladığınız ilk vakit tamamlamanız gereken yarışlar ve ilerlemeler var.

Daha 2 hafta önce oynadığım oyunu şu an Online oynayamıyorum. İşin komik kısmı 70 küsur levelim ve 599xx EVO'ya kadar güçlü ve hızlı araçların çoğuna sahibim.
Oyun çıktığından beri oynuyorum ve yaklaşık 3 hesabım banlandı. Yıllardır bu Teredo ve NAT sıkıntısı var. Çözümü şans eseri gerçekleşiyor. Teredo sürücüsü vs. bir ton teeferruat var. Horizon 5'te de aynı sorun olacak merak etme. :D

Geri
Yukarı