Forza Horizon 4 nasıl online oynanır?

Oyunda haritada gördüğünüz yarışları yapın. Belli bir yarış sayaıından sonra Online'a bağlanabiliyorsunuz. Ben 180 bin küsur nüfustan aonra bağlanmıştım.

Bir mesaj geliyor ileti kısmına oyun içinde. Çevrim içi oyun oynayamıyorsun. Xbox Konsolu Yardımcısı'na girin, ayarlarda ağa tıklayınca test yapacak, eğer Teredo ve/veya NAT hatası verirse geçmiş olsun çözümü bende de yok.

Online'a bağlanma sorunu yaşayan arkadaşlar; Windows da 2. oturum açın ve oyuna oradan girin %99 ihtimalle bağlanırsınız. Az önce eleyici modundan çıktım.

Bunu yaparak çözdüm sorunu.

Bir mesaj geliyo ileti kısmına oyun içinde. Çevrim içi oyun oynayamıyorsun. XBOX Konsolu Yardımcısı'na girin, ayarlarda ağa tıklayınca test yapacak, eğer Teredo ve/veya Nat hatası verirse geçmiş olsun çözümü bende de yok.
Siz illegâl yöntemlerle oyunun dosyasına müdahale etmediğiniz sürece banlanmanız mümkün değil.

Siz illegâl yöntemlerle oyunun dosyasına müdahale etmediğiniz sürece banlanmanız mümkün değil.
İllegal mi? :D Dostum para hilesi yapmanın illegal olduğunu bilmiyordum. Oyunda uzun bir süre geçirmiş herkes para hilesi ile oynuyor. Anti-cheat yok bile oyunda. Bir derdin olur bir bug bulursan ve desteğe yazarsan hile yaptığını söyleyip banlıyorlar.

İllegal mi? :D Dostum para hilesi yapmanın illegal olduğunu bilmiyordum. Oyunda uzun bir süre geçirmiş herkes para hilesi ile oynuyor. Anti-cheat yok bile oyunda. Bir derdin olur bir bug bulursan ve desteğe yazarsan hile yaptığını söyleyip banlıyorlar.
Hangi oyunda hile yapmak yanlış bir şey oldu ki? Uğraşacak teknik destek ekibi kalmadı. Anti-cheat'in masrafları yüksek.
Forza'da kısa yöntem ile doğru araçları alıp satarak ve topluluk yapımı yarışları yaparak, para hilesi kasmadan da zengin olabiliyorsunuz.
Hile daha çok online yarışlarda skorlarla oynayarak yapılıyor.

Hangi oyunda hile yapmak yanlış bir şey oldu ki? Uğraşacak teknik destek ekibi kalmadı. Anti-cheat'in masrafları yüksek.
Forza'da kısa yöntem ile doğru araçları alıp satarak ve topluluk yapımı yarışları yaparak, para hilesi kasmadan da zengin olabiliyorsunuz.
Hile daha çok online yarışlarda skorlarla oynayarak yapılıyor.
Uzun süre dercelide kaldım ve 2. kademeye kadar çıkabildim. Şans çarkında hile yapıp al sat ile uğraşmadan oynamak daha kolay geldi. Çıkmamış ya da normal oyunculara verilmeyen araçları Cheat Engine ile almaya çalışıp banlanan insanlar oldu çevremde.

Yeni konular

Geri
Yukarı