Forza Horizon 4 nereden ucuza alabilirim?

Gamepass meseleri yokken indirim ile Ultimate paketini 200 TL gibi bir fiyata almıştım ama şu an indirim var mı bilmiyorum fakat Gamepass alıp 5.90 verirseniz oyunu sınırsız satın alma fiyatı çok daha ucuza geliyor mesela 6 lira veriyorsunuz fakat oyunda 60-90 TL gibi bir indirim yakalıyorsunuz zaten 5.90 verdiniz diye diğer ayları ödemenize gerek yok 5.90 verdikten sonra yenilemeyi iptal ederseniz 5.90 ile sadece 1 ay oynar ve oyunu indirim ile alabilirsiniz. Kesinlikle 1 ay oynanıp sıkılıcağınız bir oyun değil. Sakın internetten gördüğünüz ne olduğunu bilmediğiniz sitelerden oyun kodu almayınız hele ki şu an bir oyun hesabı satma olayı var kesinlikle bulaşmayınız.
Xbox Game Pass Windows 7'de çalışıyor mu?

Windows 7 ile Forza çalışmıyor diye biliyorum.

Hesap olarak satanlar var, ben o şekilde kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. 1 ay sonrasında sıkılmazsınız diye tahmin ediyorum ben 1 yıldır oynuyorum.

Hesap olarak satanlar var, ben o şekilde kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. 1 ay sonrasında sıkılmazsınız diye tahmin ediyorum ben 1 yıldır oynuyorum.

Sakın internetten gördüğünüz ne olduğunu bilmediğiniz sitelerden

Doğrudur kullanıyorsunuzdur fakat ben bu şekilde ismi bilinmeyen güvenilir olmayan sitelerden almamasını önerdim genelde böyle sitelerden alınan hesaplar daha sonra geri kurtarma yapılarak eski sahibine geçiyor ve paranız boşa gidiyor.

Doğrudur kullanıyorsunuzdur fakat ben bu şekilde ismi bilinmeyen güvenilir olmayan sitelerden almamasını önerdim genelde böyle sitelerden alınan hesaplar daha sonra geri kurtarma yapılarak eski sahibine geçiyor ve paranız boşa gidiyor.

Başka satıcılar yapabilir ama benim aldığım satıcıyla iletişim halindeyim hesabın şifresi değiştiğinde yeni şifreyi atıyor 1 yılda 10-15 defa şifre değiştirdim, ama oynamaya devam edebiliyorum.

Xbox Game Pass ile %20 indirim oluyor tüm Game Pass oyunlarına. Buna Forza 4'de dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi şu an Euro ve dolar uçuyor ve ben bu oyunu satın alıp oynamak istiyorum. Çok pahalı acaba Minecraft'da hesap satılıyordu bunda da böyle bir şey var mı? Nerede ucuza satılıyor? Bir bilgisi olan varsa yazabilir mi? Teşekkürler.

DurmaPlay'de Ultimate Key halinde 229TL. Yoksa her şeyi degisen hesaplar var, Instagram'da Google'da en fazla 50TL'ye Ultimate.

Merhaba biz 3 arkadaş Game satıştan hesap almıştık 10 ar TL'den yaklaşık 2 ay oldu gelen hesaplarda Gamepass var ve hala devam ediyor buraya yazmak yasak mı değil mi bilmiyorum ama bence çok karlı bir alışverişi alacaksanız mağaza puanı ve yorumlara dikkat edin iyifirumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı