Forza Horizon 4 Online oynamak için Sonbahar nasıl açılır?

mehmetxq

Yoctopat
Forza Horizon oyununu daha dün yükledim. Oyunun başlarındaki toprak yarışına nedense girmiyor ve sonbaharı açamıyorum. Bu nedenle de Online giremiyorum. Çözümünü bilen var mı?

Forza Horizon oyununu daha dün yükledim. Oyunun başlarındaki toprak yarışına nedense girmiyor ve sonbaharı açamıyorum. Bu nedenle de Online giremiyorum. Çözümünü bilen var mı?
İlk görevleri bitirmen gerek. Yani 5-8 saat arası açılıyor genelde. @sugoma Neden ifade bıraktınız hocam? Açıklarsanız anlayayim ben de.

Son düzenleme:
Nufüs diye bir şey var XP gibi düşünebilirsiniz onlardan topladıkça sonbahar - kış - ilkbahar - yaz açılır.

Nufüs diye bir şey var XP gibi düşünebilirsiniz onlardan topladıkça sonbah

Nufüs diye bir şey var XP gibi düşünebilirsiniz onlardan topladıkça sonbahar - kış - ilkbahar - yaz açılır.
Onu biliyorum da yarışlara girmiyor nüfuzu nasıl kazanacağım?

Our ya hani yarış bölgelerine gidip enter tuşuna basın der ha işte o yazı çıkmıyor

İlk görevleri bitirmen gerek. Yani 5-8 saat arası açılıyor genelde. @sugoma Neden ifade bıraktınız hocam? Açıklarsanız anlayayim ben de.
Nasıl? Sabahın 5'i ve akşamın 8'i arası mı oynamam gerek?

Haritada yarış sembolleri oluyor gidip yarışlara katılıp nüfuz kazanabilirsin veya haritada mor bilet gibi şeyler var onlara gidip tabelayı kırınca size nüfuz veriyor.

Our ya hani yarış bölgelerine gidip enter tuşuna basın der ha işte o yazı çıkmıyor

Oyuna yeni başladıysan onun dediklerini yapman gerek diye hatırlıyorum, sonra rahat bırakıyor zaten.

Yok hocam, görev derken yarışlardan bahsediyorum. Genelde 5 ila 8 saat arası oynadıktan sonra açılıyor demek istedim.

Oyuna yeni başladıysan onun dediklerini yapman gerek diye hatırlıyorum, sonra rahat bırakıyor zaten.
Oyun bir şey demiyor ki sadece birkaç yarışa katılabildim ama sonraki toprak yarışına girmemeye başladı. Dünden beri Subaruyla gezmekten sıkıntı girdi resmen başka araç yok

Yeni konular

Geri
Yukarı