Forza Horizon 4 Online'a bağlanılamıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ghostdriver

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba uzun zamandır FH4 oynuyordum 2 aylığına bırakmıştım şimdi tekrar girdiğimde Online'a bağlanamadım çok araştırdım her forumu okudum teredo problemi vardı. Forumlardaki yönergelerle teredoyu düzelttim IP'ye kadar değiştirdim modem arayüzünden UPnP'ye kadar açtım ama hala düzelmiyor. Kesin çözüm bilen birisi var mı acaba teşekkürler.

Öncelikle merhaba uzun zamandır FH4 oynuyordum 2 aylığına bırakmıştım şimdi tekrar girdiğimde Online'a bağlanamadım çok araştırdım her forumu okudum teredo problemi vardı. Forumlardaki yönergelerle teredoyu düzelttim IP'ye kadar değiştirdim modem arayüzünden UPnP'ye kadar açtım ama hala düzelmiyor. Kesin çözüm bilen birisi var mı acaba teşekkürler.
Hocam bende de aynısı olmuştu bende bütün yoları denedim ama olmadı. Bi kaç gün bekleyince düzelmişti ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de bu videoda gpedit.msc'den çözdüm. Server ismine video açıklamasındakini yazdım ve hepsini aktif ettim. Sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı