Forza Horizon 4 oyundaki en çok para ve XP kazanma yöntemi

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar YouTube üzerinden videoyu yüklemiş bulunmaktayım. Tamamen yardımcı olması adına bir kanal açıp bu tarz videoları siz ve sizin gibi diğer oyuncu kardeşlerime faydası dokunması için çektim. Videoda konuşma yapmadım. Açıklama kısmına not düştüm. Kısa ve öz video hazırlamaya çalıştım. Gerekli notları paylaşıyorum. Öncelikle kazançları göstereyim size;
Videodaki yarıştan elde edilen gelir ve nüfus:

Forza Horizon 4 Screenshot 2021.03.19 - 16.44.43.84.png

Forza Horizon 4 Screenshot 2021.03.19 - 16.44.49.48.png

Gördüğünüz araç Forza Edition aracı. Yani bu aracın kendine özgü özelliği var ve bu da müsabakalardan elde edilen krediyi arttırmak. Videoda gösterdiğim etkinlik size haritadaki en yüksek parayı seri bir şekilde kazandıran etkinliktir. Yani olay sadece kredi puanından ibaret değil, aynı zamanda bunları kasarken size kolaylık ve avantaj sağlamasıdır. Farklı etkinliklere baktım ancak bu süre olarak, oynanış olarak ve kazanç olarak en iyisi. 8 saatlik goliath oynamak isteyen de kendi bilir :D

Video içeriği ve yapılması gerekenler:
1-
Elmsdon on Sea sprinti etkinliğine gidin. (haritanın Güneydoğu kısmında)
2- Ferrari 599X öneriyorum. Neden? Çünkü yarış içerisinde kazandığınız yetenek puanlarını arttıran birçok pasif özelliği bulunmakta. Bunun için araçtaki açılması gereken yetenekleri videoda gösterdim.
3- Etkinliğe tekli olarak giriş yapın ve videoda gördüğünüz etkinliği seçin.
4- Yarışa başlayın ve yarışı gösterildiği şekilde ilerletin. Kestirme yollar ve puan kazanımı üzerine yoğunlaşıldı.
* Amaç yarıştan olabildiğince faydalanmak. Yarış sonunda 17-22 dk arasında 327.000 cr ve 63.000 nüfuz kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca yaklaşık 38-60 arasında yetenek puan kazanıyorsunuz. Peki yetenek puanı üzerinde neden duruyoruz?
-Yetenek puanları ile alınabilen bir aracın yetenek ağacında 19 puanlık bir ilerleme ile 150.000 cr kazanabiliyoruz. Ortalama olarak 3 araçlık puan kazanılırsa bir etkinlikte; siz bir etkinlikte 780.000 cr + 63.000 nüfus kazanmış oluyorsunuz. Rakamlar aşağı yukarı değişkenlik gösteriyor.
- Yetenek ağacı ile araç üzerinden para kazanma yöntemi için video yüklenecektir...

Buyurun video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticaret yapmayı seviyorsanız müzayede salonunda da para kasabilirsiniz.
Biliyorum ama daha oraya henüz değinmedim😀 Gelecek onun rehberi de.
Para kazanmak istiyorsan müzayededen al sat yap.
Ulan soru sandım cevapladım. :D
Sadece biraz angarya ve oyundan aldığınız zevki düşüren bir eylemel. Kasmanın alemi yok bence 😀 Yapılacak ise çok yüksek kârlı olarak yapılmalı. Yüksek kârlı al-sat konusunda bir rehber düşüncem var.

Eline sağlık da yarışarak oyunda "zengin" olunmaz, tabii 300-400 saatini bu tek yarış için harcayacaksan orası ayrı. :D

Araba ticareti ve bununla birlikte yetenek puanlarıyla "doğru" arabalarda açılacak yeteneklerle yüz milyonlar kazanma rehberini hazırlasan iyi olur. Tabii bahsettiğim "doğru" arabaları, en hızlı yetenek kasma bölgesini kendin bulabilirsin.

Kıllık olsun diye söylemiyorum, son birkaç gündür şımarıklığım üstümde. :D

Bu yöntem çok da verimli değil. En verimlisi drift yapmak. Saatte MİNİMUM 10-15 milyon kasılabiliyor. Üstelik saatte 50+ wheelspin, 50+ superwheelspin veriyor. Zaten alıştıktan sonra gözü kapalı yapmaya başlıyorsunuz. Şimdiye kadar 300 milyondan fazla cr kazandım ve harcadım. Tüm evler, tüm arabalar, aklınıza ne gelirse açık.

Rehber işini de istek gelirse bi ara hallederim.

1616255298096.png

Eline sağlık da yarışarak oyunda "zengin" olunmaz, tabii 300-400 saatini bu tek yarış için harcayacaksan orası ayrı. :D

Araba ticareti ve bununla birlikte yetenek puanlarıyla "doğru" arabalarda açılacak yeteneklerle yüz milyonlar kazanma rehberini hazırlasan iyi olur. Tabii bahsettiğim "doğru" arabaları, en hızlı yetenek kasma bölgesini kendin bulabilirsin.

Kıllık olsun diye söylemiyorum, son birkaç gündür şımarıklığım üstümde. :D
Oyundaki en iyi mekaniklerden biri bu. Zengin olmaya gerek yok. Ben çoğu arabalara sahibim ve zevk aldığım araçlar elimde. Tutup 100 milyon CR için kasmıyorum 😀 Yarış oyun zevkini veriyor. Diğer türlü al sat yapmak için oynuyor gibi oluyor. Bir yandan oyundan aldığımız zevki koruma kanaatindeyim ben.
Bu yöntem çok da verimli değil. En verimlisi drift yapmak. Saatte MİNİMUM 10-15 milyon kasılabiliyor. Üstelik saatte 50+ wheelspin, 50+ superwheelspin veriyor. Zaten alıştıktan sonra gözü kapalı yapmaya başlıyorsunuz. Şimdiye kadar 300 milyondan fazla cr kazandım ve harcadım. Tüm evler, tüm arabalar, aklınıza ne gelirse açık.

Rehber işini de istek gelirse bi ara hallederim.

Eki Görüntüle 931995
Yani seçeneklerin olması güzel teşekkürler!

Geri
Yukarı