Forza Horizon 4 oyundan atıyor

Xrameq

Hectopat
Bir Instagram sayfasından 30 TL'ye Forza aldım. Hiçbir sorun yok fakat yarım saatte bir oyundan atıyor, tekrar girmek zorunda kalıyorum. Oyun Steam'de hazır indirime girmişken alayım diyorum. Yine böyle bir sorun yaşar mıyım Steam'de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım ortak hesap satmışlar size. Diğer kişi oyuna girince sizi atıyor. Satın aldığınız oyun hangi platformda?

Oyunda da bir kaç sorun mevcut ondan kaynaklı da olabilir.

Bence size ortak hesap verdiler ve başkası girince sizi atıyor. Bu doğru ise kendi hesabınıza alınca aynı sorunu yaşamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunlara bakın hocam.

30 TL'ye Game Pass'ten Forza Horizon 4 dahil bir çok oyunu oynamak varken neden dolandırıcı instagram sayfalarından alışveriş yapıyorsunuz ki? Üstelik çok da pahalı bir oyun da değil FH4.
1 sene önce almıştım steamde yokken.
Steam'e gelirken düzgün optimize edilmediği için herkeste bu sorun var. Yine aynı sorunu yaşayabilirsiniz ancak bence 60TL verip alın oyunu çünkü sorun ortak hesap yüzünden de olabilir.
Reis şimdi steam üzerinden oynarken optimizasyon sıkıntısı mı çekerim, düşük fps filan?

Yeni konular

Geri
Yukarı