Forza Horizon 4 oyundan atıyor

Eternalist

Hectopat
Oyunu Steam'den aldım. Oyuna girerken oyundan atıyor. Forza fix 2.0 ile denedim ama klavyem TKL olduğu için numpad kısmı yok. + ya basamıyorum yani. Shift 4 yapmam gerekiyor onu da algılamıyor. Başka bir çözümü yok mudur bunun?
  • i5-760
  • 8 GB 1333MHz RAM.
  • Gigabyte GTS 450 OC.
  • Gigabyte H55M-USB3.
Sistemim bu biliyorum çok iyi değil ama 45 FPS sabit alıyor aynı özelliklere sahip bir arkadaşım. Adım adım ne yapacağımı söylerseniz sevinirim teşekkürler.

Oyunu Steam'den aldım. Oyuna girerken oyundan atıyor. Forza fix 2.0 ile denedim ama klavyem TKL olduğu için numpad kısmı yok. + ya basamıyorum yani. Shift 4 yapmam gerekiyor onu da algılamıyor. Başka bir çözümü yok mudur bunun?
  • i5-760
  • 8 GB 1333MHz RAM.
  • Gigabyte GTS 450 OC.
  • Gigabyte H55M-USB3.
Sistemim bu biliyorum çok iyi değil ama 45 FPS sabit alıyor aynı özelliklere sahip bir arkadaşım. Adım adım ne yapacağımı söylerseniz sevinirim teşekkürler.

Hocam Forza 4 de sıkıntı var ben de oynaya basıyorum hiçbir etkileşim olmuyor oyun bile açılmıyor iade talebi verdim Forza ile alakalı yüksek ihtimal.

Bende oynamak istiyordum hocam da Forza 5 çıktı bir de simdi yüzünde bakmazlar 4'üntes
Bende oynamak istiyordum hocam da Forza 5 çıktı bir de simdi yüzünde bakmazlar 4'ün.
Temmuz ayından beri oynuyorum 400 saatim olmuş steam'de oyun hala çok canlı ve online yarışlarda rakip buluyor. Oyunu az önce oynadım bu süre zarfında oyunda hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Geri
Yukarı